Team Ronaldo „Jacare” Souzy szuka dla niego przeciwnika poprzez ogłoszenie

mmaweekly.com

Zawodnik wagi średniej UFC Ronaldo „Jacare” Souza oraz jego team zostali zmuszeni do umieszczenia ogłoszenia w którym napisali, że poszukują przeciwnika.

Menadżerowie Souzy umieścili to ogłoszenie na swoim Twitterze. Team twierdzi, że Jacare może walczyć na gali UFC 208 w Brooklynie, która zaplanowana jest 11 lutego.

W ogłoszeniu możemy przeczytać o tym, by zainteresowani zawodnicy kontaktowali się prezydentem UFC Daną White’m lub nowym matchmakerem Mickiem Maynardem.

Ronaldo Souza (23-4, 1 NC) na dziesięć ostatnich walk wygrał aż dziewięć przegrywając w przedostatniej z nich z Yoelem Romero natomiast w ostatniej walce pokonał Vitora Belforta. Ta ostatnia walka odbyła się na gali UFC 198 w maju zeszłego roku, więc już całkiem dawno i zapewne to oczekiwanie na kolejny pojedynek powoduje zniecierpliwienie Jacare i jego teamu.

Souza miał stoczyć w listopadzie walkę rewanżową z byłym mistrzem wagi średniej Luke Rockholdem, ale z powodu kontuzji, Rockhold musiał się wycofać. Pojedynek ten miał być rewanżem Jacare za przegraną walkę z Rockholdem jeszcze w Strikeforce w 2011 roku.

W UFC Brazylijczyk stoczył siedem walk wygrywając sześć z Chrisem Camozzi dwukrotnie, Yushinem Okami, Francisem Carmontem, Gegardem Mousasi, czy wspomnianym wcześniej Vitorem Belfortem. Poza UFC Souza wygrywał z takimi znanymi zawodnikami jak Tim Kennedy, Derek Brunson oraz były mistrz wagi półśredniej UFC Robbie Lawler.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.