Cody Garbrandt: Będę zadowolony ze skopania jego tyłka

Brandon Magnus/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Świeżo upieczony mistrz wagi koguciej atakuje byłego klubowego kolegę.

W przedostatni dzień minionego roku, na UFC 207 Cody Garbrandt (11-0, 6-0 w UFC) pokonał Dominicka Cruza (22-2, 5-1 w UFC, #1 w rankingu UFC) i zdobył pas kategorii -61kg. Od razu rozpoczęło to spekulacje na temat rywala 25-latka w pierwszej obronie tytułu, wśród wymienianych nazwisk wysoko plasuje się T.J. Dillashaw (14-3, 10-3 w UFC, #2 w rankingu UFC). Jeszcze nieco ponad rok temu Garbrandt dzielił z nim salę treningową jednak teraz zawodnicy zdają się żywić do siebie sporą nienawiść. Będąc gościem ostatniego podcastu UFC Unfiltered mistrz wagi koguciej mówił:

Nie przeszkadza mi skopanie tyłka T.J.’a. On był rakiem w naszym zespole, który niszczył wszystko co próbowaliśmy zrobić i robił to wobec każdego. Dam wszystkim możliwość oszczędzenia 60 dolarów na PPV wrzucając video jak nokautuję go gdy miałem rekord 1-0. On nie mówił, że doprowadził mnie do płaczu na treningu, ten sku***syn nigdy nie doprowadził mnie do płaczu. Nie byłem tym, który był na plecach patrząc w sufit. On stara się zrobić cokolwiek, jest strasznym trash talkerem.

Będę zadowolony ze skopania jego tyłka, z pewnością. Choćby za to, co zrobił klubowi. Sprzedał się. Sprzedał swoich przyjaciół, każdego kto tam był. On zapomniał o tych, którzy pomogli mu dojść do tego miejsca. Zobaczył trochę pieniędzy i spie***lił. Uciekł. Ale ja tam zawsze byłem, byłem niekoronowanym mistrzem.

On tak naprawdę nigdy nie zdobył mistrzostwa, ponieważ Cruz go nie stracił. Tak, więc T.J. nigdy nie był mistrzem świata. Oni wykorzystują to 'były mistrz świata’, Cruz był mistrzem, nigdy nie stracił pasa a ja jestem tym, który mu to odebrał.

Dillashaw walczył z Cruzem rok temu w walce wieczoru UFC Fight Night 81, wtedy Dominick zwyciężył niejednogłośną decyzją sędziów i odebrał mu pas.

One thought on “Cody Garbrandt: Będę zadowolony ze skopania jego tyłka

  1. Trochę Cody ma w tym racji. Ich walke z checia obejrze. W sumie obojetne mi kto wygra, a w cale TJa nie skreslam, bo swoim prostym moze napsuc krwi Codiemu.
    Najbardziej lubie Cruza w tej dywizji, wiec niech wygra lepszy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.