T.J. Dillashaw na temat odmowy walki ze strony Demetriousa Johnsona

Jeff Bottari/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Po tym jak pojawiły się informacje o potencjalnej walce między T.J’em Dillashaw i Demetriousem Johnsonem trzeba jednak ostudzić emocje, ponieważ walka ta jest bardzo mało prawdopodobna.

T.J. Dillashaw jest aktualnie zestawiony do walki o pas z mistrzem dywizji koguciej Codym Garbrandtem na gali UFC 213  dniu 8 lipca. Pojedynek ten nie jest jednak pewny, ponieważ Garbrandt doznał kontuzji pleców i co prawda walki nie odwołano, ale nie wiadomo, czy do niej dojdzie.

Po tym jak pojawiły się informacje o kontuzji Garbrandta, Dillashaw rozpoczął kampanię promującą jego pojedynek z mistrzem dywizji muszej Demetriousem Johnsonem. Problem w tym, że Mighty Mouse nie jest zainteresowany tym pojedynkiem. T.J. Dillashaw napisał na swoim Twitterze, że jest zdezorientowany i zaskoczony odmową Johnsona.

— Jestem rozczarowany i zdezorientowany tym, że DJ powiedział, że nie chce tej walki.

Dillashaw celuje z walką z Johnsonem w galę UFC 214, która ma się odbyć 28 lipca. Z kolei Dana White powiedział ESPN, że jeśli Dillashaw miałby walczyć z Johnsonem, to byłoby to w sierpniu i najprawdopodobniej na gali UFC 215, ponieważ wtedy Johnson broniłby swojego tytułu po raz jedenasty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *