Strikeforce – Fedor vs. Silva

Strikeforce – Fedor vs. Silva

Data: 12 luty 2011
Miejsce: Izod Center, East Rutherford, New Jersey – USA

FIGHT CARD

Fedor Emelianenko vs. Antonio Silva
Andrei Arlovski vs. Sergei Kharitonov
Shane del Rosario vs. Lavar Johnson
Valentijn Overeem vs. Ray Sefo
Gian Villante vs. Chad Griggs
Marc Stevens vs. John Cholish

35 thoughts on “Strikeforce – Fedor vs. Silva

 1. Jeśli nie przeszkodzą kontuzje i inne okoliczności to Strikeforce ukradnie dywizję HW na długo. W ogóle poziom gal Strikeforce rośnie z czasem, np. ostatnia gala w St.Louis to już był majstersztyk. No i posunięcie z wprowadzeniem turnieju to także wg mnie bardzo dobry pomysł i odmiana od skostniałych już trochę obron mistrzowskich. Pamiętamy przecież jak to dobrze się sprawdzało w Pride. A tak btw to wydaje mi się, że trochę Fedor spokorniał po przegranej z Werdumem i teraz już nie pozwoli sobie na takie wpadki. Ewentualne starcie Fedor – Overeem to będzie coś czego nie było od lat. Dla niektórych powieje trochę starym dobrym Pridem.

 2. mmm:) to będzie jedna z najlepszych gal jakie były do tej pory w historii MMA ( same asy ) najwięksi fajterzy w tym Fedor i Overeem .. 😀 Mój typ to Emelianenko, myślę że będzie chciał bardzo i to bardzo wygrać ten turniej i udowodnić, że porażka z Werdumem to tylko malutki wypadek przy pracy 😛 Chodz będzie mu ciężko bo Overeem też będzie chciał coś udowodnić.. Ale Fodor i tak był, jest i będzie legendom!

 3. Tak napisał mi juras”Strikeforce napewno bedzie lecial na eurosporcie 2 z lekkiim opoznieniem a co do live w OS to jeszcze nic nie wiadmo.bedzie glosno napewno.pzdr ”podejzewam ze juz cos było by wiadomo…

 4. Fedor Emelianenko vs. Antonio Silva / Fedor poddanie 1rd
  Andrei Arlovski vs. Sergei Kharitonov / Kharitonov 2 rd TKO
  Shane del Rosario vs. Lavar Johnson / Rosario dec.
  Valentijn Overeem vs. Ray Sefo / RAY!! 🙂 2 rd TKO
  Gian Villante vs. Chad Griggs / Griggs dec
  Marc Stevens vs. John Cholish / Stevens dec

  dajcie znac jak się pośpieszyłem za bardzo 🙂

  pozdrawiam

 5. Fedor w wywiadzie przepraszał swoich fanów za walkę z Werdumem, powiedział że zbyt szybko chciał skończyć tą walkę i się napatoczył na tą dźwignię. Myślę że z Silvą wygra, ale w półfinale z Overeemem który zapewne pokona Werduma, bo w chwili obecnej i jego formie ciężko go będzie pokonać, więc Fedor będzie miał ciężko ;/ Ma on swój wiek i teraz bliżej mu do emerytury, ale liczę że będzie co oglądać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *