Uczestnik Obozu KSW w prefight na gali KSW Extra 2 – President Cup

(fot. konfrontacja.com)

Za konfrontacja.com

Oto kolejny dowód na to, że Federacja KSW nie zamyka drzwi przed nowymi, uzdolnionymi zawodnikami i jeśli są wyróżniającymi się zawodnikami otrzymują szansę zaprezentowania swoich umiejętności na galach KSW. Najlepszym tego przykładem jest występ Marcina Bartkiewicza na gali KSW Fight Club. Popularny „Doktor” przyjechał na letni Obóz KSW w Jakubowie, trenował ze wszystkimi, a następnie otrzymał propozycję walki.

Teraz kolejny uczestnik Obozu KSW dostanie szansę pokazania się przed szerszą grupą kibiców MMA w Polsce. Na gali KSW Extra 2 – President Cup swoje umiejętności w prefight zaprezentuje dwudziestoletni zawodnik z Kwidzyna, Rafał Błachuta. Jego amatorski rekord MMA to dziewiętnaście wygranych i tylko dwie porażki. Na zawodowym ringu walczył raz, ale zwycięsko.

Co prawda nie znane jest jeszcze nazwisko jego rywala, lecz wiadomo, że zwycięzca tej walki będzie zawodnikiem rezerwowym turnieju na gali w Ełku i w razie ewentualnej kontuzji któregoś z uczestników zajmie jego miejsce.
Przypomnijmy również, że kolejny Obóz KSW już pod koniec lutego. Podobnie jak miało to miejsce poprzednim razem, tak i tym trenerami będą wszyscy zawodnicy KSW Team.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *