Strefa walk: Wojna polsko-ruska znowu przełożona.

Organizatorzy Strefy walk po raz kolejny zmieniają termin gali. Początkowo wydarzenie miało odbyć się 19 listopada. Drugim terminem był 25 luty, jednak kontuzja jednego z głównych zawodników wieczoru, a dokładniej Aleksandra Emalianenki, który miał się zmierzyć z Chrisem Mahle powoduje kolejne przesunięcie daty.  Jeśli Rosjanin nie dojdzie szybko do siebie, możliwe jest, że do tego wydarzenia dojdzie dopiero w październiku.

Informacja od organizatora:

W związku z potwierdzoną informacją o kontuzji Alexandera Emelyanenko musimy z przykrością odwołać Galę, która miała się odbyć 25 lutego w Atlas Arena w Łodzi. Jednak po rozmowach i oświadczeniu Alexandera Emelyanenko zamierzamy przenieś Galę na inny dogodny termin.
Dziękujemy bardzo za liczne wsparcie naszych sponsorów i partnerów w organizacji Gali. Liczymy, że zmiana terminu nie wpłynie negatywnie  na dalszą współpracę z Państwem.

Dalszych informacji udzielimy najszybciej jak to będzie możliwe.

Z wyrazami szacunku Strefa Walk MW

P.S.
Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia Alexandrowi

W środku oświadczenie Aleksandra.

Informujemy, że z powodu obrażeń Aleksander Emelianenko podczas uczestnictwa w walce z Peterem Graham’em w Chabarowsku w dniu 18 grudnia 2010, prosimy o przełożenie gali „Wojna polsko-ruska” na październik 2011 roku.  Aleksander Emelianenko potrzebuje kilku miesięcy, aby powrócić po obrażeniach ciała i  wrócić do wysokiej kondycji fizycznej. Liczymy na zrozumienie z Państwa strony, a ponadto współpracy.

9 thoughts on “Strefa walk: Wojna polsko-ruska znowu przełożona.

  1. Ale oni pierniczą głupoty! Na 26 marca Alex ma zaklepaną oficjalnie walkę z Mighty Mo na Pro FC. Lepiej niech przyznają się, że ten cały Alex, Reem, wojna polsko-ruska i gala w Atlas Arenie to jedna wielka bujda! Wszystko dla rozgłosu – aż rzygać mi się chce…

  2. nic z tego nie będzie, dlatego że ten cały chris mahle przegrał ostatnią walkę, a aleks przegrał z cieniutkim grahamem,
    teraz nie wiedzą jak to wyreklamować, wcześniej gadali że to będzie pojedynek niepokonanego od kilku lat alexa z chrisem mahle( 1-1) który dopiero zaczyna i może być bardzo dobrym zawodnikem.
    I dobrze się stało , kara za przesuwanie gal , jak to strasznie wkurza. Na początku mnie to interesowało… ale teraz po ostatniej przegranej alexa z kelnerem tak samo z chrisem, to się nie sprzeda, nikogo już tym nie zachęcą (na pewno nie mnie).
    Trzeba było zrobić w ich pierwszym terminie kiedy alex był niepokonany , tak samo chris mahle

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *