Fighters Arena Łódź 2 – Polska vs Litwa.

W środku informacja o biletach, które można kupić już od 20zł.

Już 26 marca w hali łódzkiej Atlas Arena odbędzie się druga edycja gali Fighters Arena Łódź, która po pierwszym wrześniowym debiucie w 2010 roku, chce być znaczącą imprezą polskiego MMA. Organizatorzy także i tym razem przygotowują dobre widowisko, które nie rozczaruje kibiców nie tylko MMA ale także innych sportów walki. Podstawowym atutem imprezy będzie planowany udział gwiazd. Dotyczy to zarówno polskich zawodników, jak też zagranicznych fighterów. Podczas tej gali na pewno nikogo nie rozczaruje karta walk, która będzie mieć dwa nazwiska elektryzujące fanów w Polsce. Pierwszy Polak w najsilniejszej i elitarnej lidze UFC powraca po kilku latach na krajową arenę. Tomasz Drwal skorzystał z okazji i przyjął propozycję występu w Łodzi w walce wieczoru. Jego pojedynek będzie obserwowany przez wszystkie zagraniczne media piszące o MMA. Drwal jest już legendą tej najmłodszej formuły walki jaką są Mieszane Sztuki Walki (MMA) w naszym kraju.

Na poprzedniej edycji wielki powrót i pierwszą walkę w Polsce stoczył Paweł Nastula polski mistrz olimpijski w Judo, który jako jedyny Polak wystąpił w legendarnej organizacji Pride. Paweł bił się z najlepszymi zawodnikami świata i jego walki były porywające. Na łódzkiej arenie japoński rywal Pawła we wrześniu padł błyskawicznie co wywołało euforię na hali. Nic więc dziwnego, że organizatorzy FAŁ na kolejną galę zaprosili go do udziału a i on sam chce walczyć, by pokazać, że „stary mistrz” wciąż może być groźny i jest inspiracją dla wielu młodych polskich zawodników nie tylko MMA czy Judo.

Nie  tylko te dwa nazwiska ściągną uwagę mediów, ale także pojedynek międzypaństwowy Polska vs Litwa, który stoczą zawodnicy głównie łódzkich klubów. Należą one do czołówki polskiego MMA i nazwiska zawodników takich jak Jordan Błoch, Marcin Bandel, Bartosz Kopera, Paweł Ostasz, Jordan Błoch, Paweł Pawlak są już znane fanom, którzy byli pierwszy raz we wrześniu ale także na innych imprezach mieli okazję zobaczyć tych zawodników. Do nich dołączy także kolejny doskonale znany polski wojownik Igor Kołacin, który w sierpniu 2010 zdobył pas Mistrza Europy Sanda. Wszyscy oni oczekują na rywali, których nazwiska zostaną wkrótce zaprezentowane. Dodatkowo walkom towarzyszyć będzie doskonała oprawa, która stworzy niepowtarzalny klimat imprezy.

Serdecznie zapraszamy 26 marca do hali Atlas Areny by być świadkami historycznych wydarzeń dla polskiego MMA.

Bilety dostępne są w sieci Eventim (470 punktów sprzedaży) lub można zamówić je także przez internet:

http://www.eventim.pl/pl/bilety/fighters-arena-lodz-atlas-77829/event.html

Źródło: http://fighters-arena.com/

Bilety
Miejsca na trybunach – normalne: 20, 25, 40, 50, 60, 80 zł
Miejsca na trybunach –
Ulgowe dla: kobiet, 30 zł

Miejsca VIP na płycie: 90, 150, 200, 300 zł

2 thoughts on “Fighters Arena Łódź 2 – Polska vs Litwa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *