Stipe Miocic i Junior dos Santos zainteresowani przywitaniem Anthony’ego Joshua w Oktagonie UFC

Fot. UFC.com / Levon Biss

Po tym jak wczoraj gruchnęła informacja o tym, że UFC chce przedstawić mistrzowi boksu Anthony’emu Joshua lukratywną ofertę przejście do organizacji, dwaj zawodnicy zgłosili gotowość do przywitania go w Oktagonie.

U.K. Telegraph poinformowało, że UFC zaoferowało mistrzowi wagi ciężkiej w boksie Anthony’emu Joshua kontrakt na dziesięć walk o wartości 500 milionów dolarów, a oferta ma być mu przedstawiona przy okazji nadchodzącej walki z Josephem Parkerem w dniu 31 marca w Cardiff.

Natychmiast po ogłoszeniu tej informacji, głos zabrali dwaj zawodnicy UFC, którzy wyrazili zainteresowanie przywitaniem Anthony’ego Joshua w Oktagonie. Tymi zawodnikami są aktualny mistrz wagi ciężkiej Stipe Miocic i były mistrz tej kategorii Junior dos Santos.

Najpierw głos zabrał Stipe Miocic, który ma już zaplanowaną walkę z mistrzem wagi półciężkiej Danielem Cormierem na gali UFC 226:

„Anthony Joshua, kiedy tylko będziesz gotowy …”

A następne swoją gotowość do pojedynku wyraził Junior Dos Santos:

„Świetnie UFC, znakomicie Dana White. Teraz możesz dać MMA prawdziwą walkę przeciwko boksowi, a nie tylko walkę o pieniądze.”

Sam Joshua stwierdził, że jest zainteresowany ofertą i wraz ze swoim teamem przyjrzy się tej propozycji i niewykluczone, że przy zadowalających efektach negocjacji może coś z tego wyjść.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *