Shawn Jordan vs. Ashley Gooch, Abubakar Nurmagomedov vs. John Howard i Joao Zeferino vs. Jason High na World Series of Fighting 33

Getty images / UFC
Getty images / UFC

Nowe pojedynki weteranów UFC w karcie październikowej gali.

Karta główna gali World Series of Fighting oznaczonej numerem 33 wzbogaciła się o 3 pojedynki. W wadze ciężkiej Shawn Jordan (18-7, 6-4 w UFC) podejmie Ashleya Goocha (10-4), w limicie kategorii półśredniej John Howard (24-12, 7-7 w UFC) zmierzy się z Abubakarem Nurmagomedovem (12-1) a o titleshota w kategorii -70kg powalczą Jason High (20-5, 2-2 w UFC) i Joao Zeferino (20-8).

Jordan opuścił UFC po ostatniej walce jaką zakładał jego kontrakt, na UFC 192 Shawn przegrał z Ruslanem Magomedovem a teraz zadebiutuje pod szyldem WSoF. Gooch to 41-letni zawodnik trenujący w MMA Lab. Amerykanin jest obecnie na fali ośmiu kolejnych zwycięstw przed czasem.

Nurmagomedov ma na koncie trzy zwycięstwa w organizacji WSoF, Rosjanin w dziesięciokącie pokonał Jorge Moreno, Danny’ego Davisa Jr. oraz Matthew Frincu. Howard zadebiutował w organizacji w czerwcu na gali oznaczonej numerem 31 pokonując na punkty Michaela Arranta.

Zeferino brał udział w turnieju wagi lekkiej rozgrywanym na WSoF 25, Joao doszedł do finału, w którym został znokautowany przez Briana Fostera, którego poddał w pierwszej walce turnieju. Na WSoF 30 Brazylijczyk walczył o pas wagi półśredniej, pojedynek z Jonem Fitchem przegrał na punkty. High świetnie rozpoczął przygodę z organizacją nokautując swoich dwóch dotychczasowych oponentów: Estevana Payana i Mike’a Ricciego.

Gala World Series of Fighting 33 odbędzie się 7 października w Kansas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *