Bobby Lashley wróci na galę Bellator 162

Bobby Lashley Bellator

Na gali Bellator 162 zobaczymy powrót jednego z najlepszych zawodników wagi ciężkiej tej organizacji, byłej gwiazdy WWE Bobby’ego Lashleya (14-2).

Gala Bellator 162 odbędzie się 21 października w Memphis i jak na razie wiadomo o dwóch pojedynkach. W pierwszym z nich w walce wieczoru zmierzą się Alexander Shlemenko i Kendall Grove oraz w co-main event Bobby Lashley i Josh Appelt (12-5).

Bobby Lashley ma za sobą siedem wygranych walk z czego tylko jedna zakończyła się przez decyzję. Dla Bellatora stoczył cztery zwycięskie pojedynki. W ostatniej walce, którą stoczył w listopadzie ubiegłego roku, Lashley pokonał przez TKO w pierwszej rundzie Jamesa Thompsona.

Josh Appelt wraca do Bellatora po trzech wygranych i jednej porażce w tej organizacji oraz czterech występach dla organizacji West Coast Fighting Championship. łącznie po trzech porażkach z rzędu, Appelt wygrał dwie ostatnie walki przez TKO w tym ostatnią o zwakowany pas wagi ciężkiej WFC.

Jeżeli w pojedynku Lashley vs Appelt zwycięzcą zostanie Appelt, to raczej nie należy spodziewać się, że w kolejnej walce zmierzy się o tytuł. Inaczej będzie w przypadku Lashleya, który po tej wygranej może dostać walkę o zwakowany tytuł po tym jak odebrano go za brak aktywności Vitaly’a Minakova.

Zwycięzca tego starcia będzie mierzył się o pas ze zwycięzcą pojedynku między Cheickiem Kongo i Tonym Johnsonem, którzy zawalczą na gali Bellator 161 zaplanowanej na 16 września.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *