Scott Coker zapowiada, że zwycięzca walki Rory MacDonald vs Paul Daley dostanie walkę o pas

Nie było zbyt wielu wątpliwości, że walka między Rorym MacDonaldem i Paulem Daley’em będzie eliminatorem do pojedynku o pas i szef Bellatora Scott Coker właśnie to potwierdził.

Do starcia między Rorym MacDonaldem i Paulem Daley’em dojdzie 19 maja na SSE Arena na Wembley w Londynie na gali Bellator 179, a zwycięzca tego pojedynku zmierzy się w kolejnej walce o pas wagi półśredniej. Tymczasem mistrz Douglas Lima będzie bronił tytułu już 24 czerwca na gali Bellator NYC/Bellator 180, a jego rywalem będzie Lorenz Larkin, który podobnie jak Rory MacDonald zadebiutuje w organizacji Bellator po przejściu z UFC.

Ta walka będzie pojedynkiem, który wyłoni pretendenta do walki o mistrzowski tytuł i zwycięzca zmierzy się o pas z wygranym starcia między Douglasem Lima i Lorenzem Larkinem — powiedział Scott Coker.

Szef Bellatora wierzy, że dywizja półśrednia w jego organizacji może być najsilniejszą w całym MMA i trudno nie przyznać mu racji patrząc na jej zawodników.

— Jak spojrzysz na naszą dywizję, kategorię 170 funtów, to myślę, że jest ona jedną z naszych najmocniejszych kategorii i sądzę, że prawdopodobnie jest najsilniejszą dywizją spośród wszystkich lig. Zobacz na walkę między Douglasem Lima i Lorenzem Larkinem w Nowym Jorku. Mamy też innych prospektów jak Michael Venom Page, Derek Anderson, mamy też Paula (Daley’a) i Rory’ego (MacDonalda).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *