Norman Parke zamierza zakończyć karierę po walce z Mateuszem Gamrotem na KSW 39 Colosseum

Walka z Mateuszem Gamrotem na gali KSW 39 Colosseum może być ostatnią w karierze zwycięzcy TUF’a i byłego zawodnika UFC Normana Parke’a.

Do walki na PGE Narodowym pozostało już niecałe trzy tygodnie, a sam pojedynek będzie jedną z sześciu walk mistrzowskich KSW 39. Parke i Gamrot zmierzą się o tytuł wagi lekkiej, ale Stormin zamierza zakończyć karierę bez względu na rezultat tego pojedynku o czym poinformował na swoim Twitterze.

— Moja walka w Polsce będzie ostatnią walką, więc bez względu na zwycięstwo lub przegraną, KSW może zachować pas. Gamrot, przygotuj się na twardą walkę.

Norman Parke (23-5-1) ma za sobą dziewięć pojedynków dla UFC z czego pięć wygrał, trzy przegrał i jeden zremisował. Parke ma za sobą występ  show The Ultimate Fighter: The Smashes, który to sezon był drugą serią organizowaną poza Stanami Zjednoczonymi. W tym sezonie rywalizowały ze sobą zespoły z Australii i Wielkiej Brytanii. Norman Parke walczący w dywizji lekkiej pokonał wszystkich rywali dochodząc do finału w którym wygrał przez jednogłośną decyzję z Colinem Fletcherem.

Ostatnie dwie walki Stormin stoczył na galach ACB 47 i BAMMA 28 pokonując odpowiednio przez decyzje Andrew Fishera i Paula Redmonda.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *