KSW sprzedało 50 tys. biletów na galę KSW 39 Colosseum

Federacja KSW pochwaliła się przekroczeniem pułapu 50 tys. sprzedanych biletów na galę KSW 39 Colosseum, która odbędzie się 27 maja na stadionie PGE Narodowy w Warszawie.

KSW 39 będzie największą z dotychczasowych gal Federacji KSW, która jest największą organizacją MMA w Polsce i jedną z największych w Europie. Na gali KSW 39 zobaczymy aż sześć pojedynków o tytuły mistrzowskie jak walka między Mamedem Khalidovem i Borysem Mańkowskim, Fernando Rodriguesem Jr. i Marcinem Różalskim, Tomaszem Narkunem i Marcinem Wójcikiem, Mateuszem Gamrotem i Normanem Parke, Marcinem Wrzoskiem i Kleberem Koike Erbstem oraz Ariane Lipski i Dianą Belbitą. To jednak nie wszystko, ponieważ poza walkami mistrzowskimi zobaczymy również kilka innych bardzo ciekawych pojedynków takich jak Mariusz Pudzianowski vs. Tyberiusz Kowalczyk, Popek Monster vs. Robert Burneika, Karol Bedorf vs. Michał Kita, Łukasz Jurkowski vs. Rameau Thierry Sokoudjou oraz Damian Janikowski vs. Julio Gallegos.

Po 13 latach od pierwszego turnieju Konfrontacji Sztuk Walki, właściciele Federacji Maciej Kawulski i Martin Lewandowski zdecydowali się na zorganizowanie pierwszej gali na tak dużym obiekcie jak stadion. Niektórzy mogą powiedzieć, że dlaczego dopiero teraz, ale na podjęcie takiej decyzji musiało wpłynąć wiele rzeczy. Ten sport wciąż się rozwija w naszym kraju i w porównaniu do poprzednich lat zarówno samo MMA jak i społeczeństwo musiało dojrzeć do tego. Z gali na galę KSW poprawiało kolejne rzeczy tak, aby dać swoim odbiorcom, fanom jak najlepszy produkt. To również trudna praca nad przekonaniem stacji telewizyjnej, że MMA stanie się tak bardzo popularne i chętnie oglądane. Nawet jeżeli ktoś nie interesuje się i nie ogląda MMA, to na pewno słyszał o czymś takim jak KSW lub potrafi wymienić przynajmniej jednego lub kilku zawodników walczących dla Federacji.

Do gali KSW 39 Colosseum pozostało jeszcze trochę czasu i włodarze KSW zapowiadają, że 50 tys. sprzedanych biletów to nie jest jeszcze koniec. Życzymy więc zarówno Federacji KSW, zawodnikom i nam samym – fanom MMA, aby ta gala sprzedała jak najwięcej biletów i żeby pierwsza gala na stadionie odniosła sukces zarówno sportowy jak i marketingowy, ponieważ jej sukces sprawi, że KSW będzie organizować swoje gale na coraz wyższym poziomie.

One thought on “KSW sprzedało 50 tys. biletów na galę KSW 39 Colosseum

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *