Ryan Bader – Phil Davis jest dobrym i twardym rywalem, ale ja będę lepszy

Ryan Bader Facebook

Ryan Bader będzie miał okazję kolejny raz zmierzyć się z Philem Davisem w swoim debiucie w nowej organizacji na gali Bellator 180.

Bader zmierzy się z Davisem na gali, która odbędzie się już w ten weekend 24 czerwca w nowojorskim Madison Square Garden. Co ważne stawką ich pojedynku będzie tytuł mistrza wagi półciężkiej. Oprócz tego będzie to drugie starcie między tymi dwoma zawodnikami. Obaj zmierzyli się w styczniu 2015 roku na gali UFC on FOX 14 i wtedy zwycięzcą przez niejednogłośną decyzję był Ryan Bader.

W rozmowie z MMAMania.com Ryan Bader powiedział, że jest po prostu lepszy od Phila Davisa i jest pewien, że tę walkę również wygra.

— Tak, Phil jest dobrym przeciwnikiem. On nie został mistrzem z przypadku. Ciężko pracuje, wyjdzie do tej walki i wiem, że to będzie trudny pojedynek. Czuję, że od ostatniej walki ja bardziej dojrzałem. Wróciłem i wygrałem ostatnią walkę i czuję, że bardziej dojrzałem i jestem lepszy niż byłem i jestem lepszy od niego… jasne i proste. To dlatego oni organizują te walki i dlatego będziemy walczyć 24 czerwca będziemy rozwiązywać tę sprawę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *