Fedor Emelianenko przed galą Bellator 180 – film dokumentalny przedstawiający sylwetkę legendy

Już w najbliższy weekend do klatki organizacji Bellator wejdzie legenda MMA Fedor Emelianenko, który na gali Bellator 180/Bellator NYC zmierzy się z Mattem Mitrione.

Dla Fedora Emelianenko będzie to trzecia walka po powrocie z emerytury, który nastąpił w grudniu 2015 roku na noworocznej gali japońskiej organizacji RIZIN. Emelianenko pokonał wtedy Singha Jaideep’a przez poddanie po uderzeniach w pierwszej rundzie. W drugiej walce w czerwcu ubiegłego roku na gali rosyjskiej organizacji EFN 50 Fedor zmierzył się z Fabio Maldonado i pokonał go przez większościową decyzję. Maldonado był wówczas bardzo blisko pokonania Rosjanina po trudnej walce.

Nie mniej trudna walka czeka Ostatniego Cara podczas gali Bellator 180 na której zmierzy się z mocno bijącym Mattem Mitrione. Organizacja Bellator przedstawia film ukazujący sylwetkę Fedora Emelianenko, jego drogę do tytułu mistrza i powstania legendy najwspanialszego zawodnika MMA w historii aż do nadchodzącej gali Bellator 180 i jego walki z Mattem Mitrione.

3 thoughts on “Fedor Emelianenko przed galą Bellator 180 – film dokumentalny przedstawiający sylwetkę legendy

  1. Jakże piękne by to było zobaczyć Fedora w wydaniu – 10 lat wstecz. Obawiam się, że nawet taki ogór jak MM jest w stanie odłączyć go od prądu. Obym się mylił, oby przejechał po nim jak walec. Cokolwiek by się nie stało gość jest legendą!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *