Rua vs. Evans w Abu Zabi na UFC 128

(fot.ferrariworldabudhabi.com)

UFC planuje następną podróż na Bliski Wschód i właśnie w Abu Zabi odbędzie się 19 marca UFC 128. UFC 128 będzie kolejnym wydarzeniem od czasu pierwszego debiutu w Abu Zabi 10 kwietnia tego roku kiedy to odbyła się gala UFC 112: Invincible.

Nie potwierdzono jeszcze karty walk ale źródła portalu MMAWeekly.com mówią, że prawdopodobną walką wieczoru będzie pojedynek Mauricio „Shoguna Rua broniącego swój pas wagi półciężkiej przeciwko Rashadowi Evansowi.

Shogun został wyeliminowany z walk przez kontuzję kolana lecz jego stan zdrowia jest już coraz lepszy i marzec przyszłego roku to data idealna aby stoczyć walkę na UFC 128. Więcej szczegółów poznamy zapewne dopiero za kilka tygodni ale teraz możemy potwierdzić to, że walki odbędą się w Ferrari World Arena tuż obok olbrzymiego parku Ferrari na wyspie Yas.

3 thoughts on “Rua vs. Evans w Abu Zabi na UFC 128

  1. Moja siostra cioteczna mieszka niedaleko Abu Dhabi. W Polsce dopuszczalne są formy, które napisał Yoshi. W języku angielskim jest jedna forma: Abu Dhabi. W arabskim wymawia się Abu Zabi. Pisowni arabskiej niestety nie jestem w stanie przytoczyć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *