Gracie, Ciesnolevicz i Escudero na Shine Fights

(fot.mmaweekly.com)

Shine Fights przedstawiło informacje na temat pierwszej gali, która ma się odbyć w 2011 oraz pierwsze nazwiska zawodników. Na karcie walk znajdzie się były zawodnik UFC – Rolles Gracie, który zmierzy się z Mike’m Ciesnoleviczem w wadze ciężkiej.

Gracie z rekordem (4-1) nie walczył w MMA od czasu porażki z Joey’em Beltran’em w jedynej swojej walce dla UFC lecz zawodnik Brazylijskiego Jiu Jitsu jest gotowy aby wrócić do akcji i udowodnić, że jest przegotowany na tę galę.

Przeszkodą na drodze do zwycięstwa Rollesa będzie były zawodnik UFC i IFL – Mike Ciesnolevicz ze znacznie lepszym rekordem (18-4) oraz doświadczeniem w MMA. Mike wraca do walki po ostatnim wygranym pojedynku we wrześniu. Ciesnolevicz w przedostatniej walce w czerwcu przegrał przez TKO z naszym zawodnikiem Tomkiem Drwalem.

Rolles Gracie vs. Mike Ciesnolevicz – dwaj ciężcy, którzy zmierzą się najprawdopodobniej 8 stycznia na Shine Fights. Dokładne miejsce gdzie miałaby się odbyć gala nie jest jeszcze potwierdzone. Warto wspomnieć także, że były zwycięzca „The Ultimate Fighter”  Efrain Escudero jest także na karcie walk.

4 thoughts on “Gracie, Ciesnolevicz i Escudero na Shine Fights

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *