Rich Franklin vs Wanderlei Silva na UFC 99!

MMAWeekly.com potwierdziło z niezależnych źródeł,  że 13 czerwca w Niemczech w Kolonii,  dojdzie do pojedynku tych dwóch zawodników.

Rich Franklin ( 24 – 4 ) to były mistrz wagi średniej UFC. Ostatnią swoją walkę przegrał z Danem Hendersonem, przez niejednogłośną decyzje podczas gali UFC 93. Walka ta była niezwykle zacięta i wyrównana. Oprócz tej porażki, poległ dwukrotnie Andersonowi Silvie oraz raz w walce z Lyoto Machidą.

Wanderlei Silva (32 – 9 – 1 ) to znany przede wszystkim zawodnik z Pride oraz były mistrz tej organizacji. Silva, został ostatnio efektownie znokautowany przez Quintona Jackson’a podczas UFC 93, z którym wygrał poprzednie dwie walki w japońskiej organizacji. Wand po tej porażce, zdecydował się przejść do wagi 185lbs, co wydaje się być wagą bardziej naturalną, dla tego zawodnika.

Obaj zawodnicy do tej walki będą walczyć w limicie do 195lbs, co jest wagą pośrednią 185lbs a 205lbs.

Na karcie są dopiero trzy walki, jednak myślę, że dużo fanów MMA z Polski już po tej wiadomości zdecyduje się odwiedzić naszych zachodnich sąsiadów, by na żywo zobaczyć gale UFC 99.

Fight Card

Kenny Florian vs Bjj Penn
Wanderlei Silva vs. Rich Franklin
Caol Uno vs Spencer Fisher

9 thoughts on “Rich Franklin vs Wanderlei Silva na UFC 99!

  1. wiadomo, że dopóki UFC nie potwierdzi, to walki nie mają 100% pewnosci i fightcard do tego czasu jeszcze sie moze pozmieniac. Jednak na razie sa przeslanki dotyczace tych walk, wiec uwazam je za dosc wiarygodne.

    „Penn said he is already in negotiations to get a contract signed to defend his title against Florian, adding, „That will probably be this summer, so that’s my focus now.”

    Ostatnie newsy, mowia ze Randy jednak nie zawalczy z Filipoviczem w czerwcu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *