Kolejne info na temat przyszłości Cro Copa

 

Tym razem szersze info na temat podpisania kontraktu Mirko z organizacją „X”. Jeszcze nic nie jest pewne na 100% ale mamy już szerszy pogląd na tą sprawę. Wiemy na pewno ze rozmowy toczą się z trzema organizacjami: DREAM, UFC, Affliction.

Cro Cop ujawnia szczegóły w sprawie negocjacji o podpisanie kontraktu z organizacjami MMA. Jak wiemy Mirko przeszedł operacje kolana. Jego kontrakt z DREAM wygasł po zwycięstwie nad Hong Man Choi’em. Kontaktował się z kilkoma promotorami i ostateczną decyzję poznamy jeszcze w tym miesiącu.

„Jestem w trakcie rozmów z Japońskimi promotorami, którzy dobrze mnie traktowali przez te lata. Nie jest już także sekretem, że UFC kontaktowało się ze mną. Rozmawiam też z inną amerykańska organizacją”

Zdaje się, że trzecią organizacją, która byłaby zainteresowana Mirko jest Affliction. Z długą listą talentów heavyweight, byłaby to dobra oferta dla Chorwata. Współwłaściciel Affliction Tom Atencio wyjaśnił na ostatnim spotkaniu z fanami, że jest zainteresowany Cro Copem.

„On jest niesamowity i byłbym bardzo zadowolony pozyskaniem go do Affliction. Cro Cop byłby tutaj bardzo interesującym zawodnikiem”

Mirko powrócił już do lekkich treningów siłowych i kondycyjnych pod okiem trenera Jukica. Jednakże będzie to jeszcze dluga droga po takiej operacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *