Reakcja Ronaldo „Jacare” Souzy na wieść o walce Georgesa St-Pierre z Michaelem Bispingiem

Jeff Bottari/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Każda akcja wywołuje reakcję i to stwierdzenie idealnie pasuje do aktualnych komentarzy i reakcji na ogłoszenie pojedynku Georgesa St-Pierre z Michaelem Bispingiem.

Bez względu na to, z kim Georges St-Pierre stoczy swoją walkę powrotną, to z pewnością taki, czy inny wybór wywoła w społeczności MMA podział. Taki podział widać właśnie po ogłoszeniu walki GSP o pas wagi średniej z mistrzem Michaelem Bispingiem.

Do niedawna sam Dana White mówił, że pierwszym w kolejce do walki o pas jest Yoel Romero, chociaż na swoją kolej czeka również Ronaldo „Jacare” Souza. Tymczasem teraz okazuje się, że Romero zawalczy o pas dopiero po tym jak GSP stoczy walkę z Bispingiem, a to z kolei wydłuży czas oczekiwania dla Jacare. Nie wspominając już o potencjalnych kontuzjach, czy innych przeszkodach, będzie to długi czas oczekiwania dla Brazylijczyka, który również ma już swoje lata. Czy starczy mu jeszcze czasu na walkę o tytuł UFC nim jego kariera dobiegnie końca?

Poniżej wypowiedź menadżerów Jacare przedstawiająca jego stanowisko w tej sprawie:

— Michael „The Count” Bisping jest teraz Michaelem „The King” Bispingiem, on po prostu awansował! Kasa za walki znów przemówiła.

2 thoughts on “Reakcja Ronaldo „Jacare” Souzy na wieść o walce Georgesa St-Pierre z Michaelem Bispingiem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *