Druga Gala Iron Warriors Team przed nami!

Już 18 marca 2017 r. organizacja Iron Warriors Team będzie po raz drugi gospodarzem gali MMA w hali Arena. Do rywalizacji o finał stanie 6 klubów z 6 miast: KKS Sporty Walki z Poznania, Klub Sportowy Fux z Zabrza, GFT MMA (Gerke Fight Team) z Grudziądza, IMPERIUM BOXING z Wałbrzycha, Stowarzyszenie Sportowe z Tychów oraz Agoga Gym z Lęborka.

Za dwa tygodnie będzie można ponownie poczuć prawdziwe emocje z kolejnymi zawodnikami mieszanych sztuk walki na gali IWT. Tym razem do boju stanie zupełnie 6 nowych klubów z 6 innych miast – będą walczyć o wejście do finału.

Po frekwencji podczas pierwszej gali w Arenie, oglądalności w Internecie i TV mogę stwierdzić, że te miesiące pracy były tego warte. Oczywiście dalej ciężko pracujemy, aby kolejna gala jeszcze mocniej zapadła w pamięć i zapisała się w historii wydarzeń MMA jako wyjątkowe, pełne charyzmatycznych wojowników i prawdziwych walk wydarzenie sportowe. W przerwach, dla  chwili wytchnienia, na scenie pojawi się tym razem raper Kaczor oraz Sigma NGWMpowiedział Paweł Rydlewski, właściciel i promotor Iron Warriors Team.

Zwycięskie drużyny drugiej gali IWT otrzymają czeki o wartości – 10 tysięcy za 1 miejsce, 5 tysięcy za 2 miejsce i 3 tysiące za miejsce 3. Te, które przeszły do finału z pierwszej gali w styczniu i które przejdą do niego z gali marcowej powalczą o nagrody w wysokości: za 1 miejsce 25 tys. zł, 2 miejsce 15 tys. zł i za 3 miejsce 10 tys. zł.

Bilety na trybuny są w cenie 59 zł, na płytę od 100 do 350 zł, a stół na 8 osób można kupić za 5 tysięcy zł dostępne przez platformy: KUP BILET (kupbilet.pl) oraz Eventim (eventim.pl), bezpośrednio od przedstawiciela organizacji kontaktując się na [email protected], a także u partnerów (m.in. http://trend-sport.pl/iwt/).

Biletów jest coraz mniej – po styczniowej gali w pierwszym tygodniu sprzedało się ich 30%. Dlatego nie warto czekać z decyzją zakupu do ostatniej chwilidodał Paweł Rydlewski.

IRON WARRIORS TEAM (IWT) to nowa organizacja, której celem jest propagowanie drużynowych turniejów mieszanych sztuk walki. Założeniem IWT jest wyłanianie młodych, utalentowanych zawodników. Organizatorzy chcą pokazać piękno sportu drużynowego w mieszanych sztukach walki.

Pełne informacje, zasady i regulamin turnieju dostępny jest na stronie organizacji: http://iwtmma.pl

Informacja prasowa

One thought on “Druga Gala Iron Warriors Team przed nami!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.