Reakcja Alexandra Gustafssona na wieść o wynikach testów Jona Jonesa i cofnięciu mu licencji w Nevadzie

Esther Lin, MMA Fighting

Podczas gdy wiadomości o testach antydopingowych Jona Jonesa obiegła cały świat lotem błyskawicy, niczego nieświadomy Alexander Gustafsson dopiero po czasie dowiedział się o całej sprawie.

Według raportu Ariela Helwani, w momencie podania informacji dotyczącej testów Jonesa, jego przeciwnik na gali UFC 232 Alexander Gustafsson był na wycieczce helikopterem po Wielkim Kanionie.

„Alexander Gustafsson, który ma walczyć z Jonem Jonesem za 6 dni, przebywa w Las Vegas od tygodnia i według źródeł jest teraz na czterogodzinnej wycieczce helikopterem nad Wielkim Kanionem. Jeśli nie ma dobrego zasięgu telefonicznego, to jest bardzo duża szansa, że nie wie o niczym.”

Kiedy Gustafsson wylądował i wiadomość, że jego rewanż z Jonesem został przeniesiony z Las Vegas do The Forum w Los Angeles z powodu podejrzanego wyniku testu antydopingowego – The Mauler nie był tym wszystkim zaskoczony.

„Teraz wszyscy rozumiemy, dlaczego nie podjąłeś się badaniom WADA! Możesz być na paliwie rakietowym, ale i tak cię skończę Jon! #andnew #ufc232”

Wyjątkowo spokojna reakcja Gustafssona nie była jedynym wyrazem krytyki skierowanej w stronę Jonesa. Wielu zawodników i zawodniczek UFC krytycznie odniosło się do wiadomości o wynikach jego testu, a wśród nich jest również największy rywal Jonesa, Daniel Cormier.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *