RCC 2: Alexander Emelianenko vs Gabriel Gonzaga – gala na żywo

RCCBoxing

Alexander Emelianenko (26-7) stanie dzisiaj do pojedynku z byłym zawodnikiem UFC Gabrielem Gonzaga (17-11) na gali RCC 2: Russian Cagefighting Championship w Jekaterynburgu.

Alex Emelianenko będzie miał okazję do zdobycia czwartego zwycięstwa z rzędu w pojedynku z Brazylijczykiem. W ubiegłym roku Rosjanin stoczył dwie walki na galach czeczeńskiej organizacji Akhmat WFCA 42 i WFCA 44 na których pokonał przez TKO Geronimo Dos Santosa i Virgila Zwickera. W tym roku w marcu na gali WFCA 49 dołożył trzecie zwycięstwo pokonując przez KO Szymona Bajora. Należy zaznaczyć, że wszystkie trzy walki Emelianenko skończył w pierwszej rundzie.

Dla Gabriela Gonzagi będzie to powrót do rywalizacji po ponad dwóch latach przerwy. Ostatnią walkę „Napao” stoczył w kwietniu 2016 roku na gali UFC Fight Night 86. Przegrał ten pojedynek przez nokaut w pierwszej rundzie po ciosach Derricka Lewisa. We wrześniu tego samego roku, Gonzaga ogłosił, że kończy karierę, chyba że UFC zaoferuje mu lepszy kontrakt, ale obydwie strony nie doszły do porozumienia.

Poniżej fragment ceremonii ważenia z udziałem Emelianenko i Gonzagi oraz karta walk gali RCC 2:. Galę będzie można obejrzeć na żywo na kanale YouTube.

Walka wieczoru
265 lbs.: Aleksander Emelianenko vs. Gabriel Gonzaga

Co-main event
265 lbs.: Ivan Shtyrkov vs. Gerônimo Dos Santos
185 lbs.: Mikhail Ragozin vs. Wallyson Carvalho
135 lbs.: Denis Lavrentyev vs. Reginaldo Vieira
135 lbs.: Nikita Chistyakov vs. Anton Chernega
185 lbs.: Oleg Olenichev vs. Vitaliy Slipenko
205 lbs.: Arseniy Smirnov vs. Oleg Dadonov
155 lbs.: Aleksandr Grozin vs. Ruslan Khisamutdinov
185 lbs.: Dmitry Malikhin vs. Abdul Dalgatov
145 lbs.: Mikhail Shtin vs. Maksim Usoyan
170 lbs.: Artur Karavaev vs. Vadim Kafarov

TRANSMISJA GALI. POCZĄTEK O GODZINIE 16:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *