Rashad Evans zawalczy ze zwycięzcą Shogun vs. Jones

(mmamania.com)

Prezes UFC Dana White potwierdził na antenie ESPN 'MMA Live’, że Rashad Evans nadal jest pierwszy w kolejce oczekujących na walkę o tytuł mistrzowski wagi półciężkiej i zmierzy się z wygranym pojedynku Mauricio Rua vs. Jon Jones, jeśli mistrz nie będzie bardzo pokiereszowany po UFC 128.

Evans był zmuszony wycofać się z walki z Shogunem z powodu kontuzji kolana, może jednak spokojnie wrócić do treningów i czekać na wygraną Brazylijczyka. Problem będzie, jeśli Shogun przegra na UFC 128 – „Suga” jest klubowym kolegą Jona Jonesa z teamu Grega Jacksona i jeśli mają ze sobą walczyć, nie mogą być w jednym klubie:

„Jeśli mamy ze sobą walczyć, to któryś z nas musi zmienić zmienić klub. Muszę usiąść i pomyśleć, bo to jest droga bez powrotu. To nie jest tak, że opuszczę klub, a po walce wrócę i wszystko będzie po staremu. Jeśli ja i Jones zgodzimy się walczyć, to koniec – będę musiał się rozwieść z teamem Jacksona.”

Evans pewnie wróciłby do Grudge Training Center pod opiekę Trevora Whitmana, ale jeszcze za wcześnie by o tym mówić – Dana White może przecież jeszcze zmienić zdanie, a poza tym wszystko zależy od wyniku walki wieczoru na UFC 128. Natomiast na chwilę obecną, Evans (15-1-1) rzeczywiście wygląda na pierwszego pretendenta do tytułu.

5 thoughts on “Rashad Evans zawalczy ze zwycięzcą Shogun vs. Jones

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *