Wizualizacja walki: Jordan Błoch kontra Tomasz Kloc

Fighters Arena Łódź 2 – Jordan Błoch kontra Tomasz Kloc

W jednej z bardzo ciekawych walk na gali Fighters Arena Łódź 2, która odbędzie się 26 marca w Łodzi będziemy świadkami pojedynku doskonale znanego łódzkim kibicom Jordana Błocha z klubu Kick Fighters z warszawskim zawodnikiem klubu Hunter MMA Tomaszem Klocem. Starcie odbędzie się w zunifikowanej wadze do 82 kg, która odpowiada obu zawodnikom i pozwala na optymalną dyspozycję.
Na zawodowej arenie dzieli ich spora różnica w ilości stoczonych pojedynków. Jordan Błoch ma tu już spore osiągnięcia włącznie z tym, iż na poprzedniej edycji Fighters Arena we wrześniu wygrał z Węgrem Decingerem w świetnym stylu i w hali Atlas Arena wychodził będzie do walki jako faworyt. Mimo 21 lat walczył dużo, bowiem zawodowe walki rozpoczął w wieku niecałych 18 lat. Do tej pory Jordan walczył w kategorii półśredniej a teraz przyjdzie mu stawać w cięższej o kilka kilogramów wadze. Jego trenerem jest bardzo doświadczony szkoleniowiec Grzegorz Chałubiński.

Tomasz Kloc wywodzi się z Muay Thai, ale startował też na międzynarodowych zawodach Savate a debiut w MMA miał niezwykle ciężki z uwagi na walkę na największej litewskiej gali Heros Lithuania w listopadzie 2010, gdzie uległ po dramatycznej walce Teodorasowi Aukstuolisowi – młodemu zdolnemu i bardzo utytułowanemu judoce z Litwy. Obaj zresztą spotkają się na gali FAŁ 2, tyle że w odrębnych pojedynkach. Tomek trenuje obecnie pod okiem Krzysztofa Węgrowskiego, który obecny będzie w narożniku swojego podopiecznego.

Starcie obu zawodników zapowiada się niezwykle ciekawie a wszystkich chętnych w imieniu organizatora zapraszamy do hali Atlas Areny w Łodzi, w dniu 26 marca. Bilety dostępne są w stacjonarnej sieci punktów Eventim a także poprzez internet na stronie www.eventim.pl. Będą także dostępne w kasach w dniu gali. Ceny od 20 zł.

3 thoughts on “Wizualizacja walki: Jordan Błoch kontra Tomasz Kloc

  1. Ja pier… widzę , że organizatorzy dobrali Jordanowi przeciwnika tak żeby sobie poradził haha
    Bez obrazy dla Tomka Kloca ale nie jest on wymagającym przeciwnikiem kiedy porównuje się rekordy tych zawodników.
    Nie można tego inaczej nazwać jak nabijaniem rekordy Jordanowi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *