Rampage brał testosteron przed walką z Baderem

(mmamania.com)

Quinton Jackson nie tylko doznał kontuzji kolana podczas treningów przed walką z Ryanem Baderem na UFC 144, ale również cierpiał z powodu niskiego poziomu testosteronu. Po wizycie u swojego lekarza, Rampage został skierowany do fizjoterapeuty, który przeprowadził kilka testów i uznał, że Rampage ma za mało testosteronu w organizmie. Zatem Jackson został kolejnym zawodnikiem, który poddał się terapii testosteronowej (TRT).

„Prawie zemdlałem, jak lekarz powiedział mi, że muszę się udać do specjalisty od wieku. Więc poszedłem i po testach dowiedziałem się, że mam za niski testosteron. Przepisali mi testosteron, żeby wrócił do normalnego poziomu człowieka w wieku 25 lat i żeby wspomogło to leczenie kolana. Uszkodziłem kolano jakiś miesiąc temu i zapodałem sobie tylko trzy zastrzyki z testosteronu. Nabrałem trochę mięśnia, ale wyleczyłem kolano na tyle, by móc walczyć.”

„Wziąłem tylko małą dawkę, a widziałem jak to g**no na mnie działa. Teraz już wiem, że nie powinienem kończyć z mma, a na pewno nie w najbliższym czasie. Szkoda tylko, że nabawiłem się tej kontuzji kolana, bo zacząłem już nieźle uderzać. Ciągle muszę uważać na kolano, ale czuję się jak 25-latek. Moje życie seksualne się poprawiło, znów mogę to robić 5 razy w ciągu nocy.”

TRT jest kontroweryjną terapią, część zawodników woli się jej nie poddawać, niezależnie od okoliczności. Co na to Rampage?

„Rozmawiałem z UFC i oni mówią, że pewnie wielu zawodników poddaje się tej terapii, ale po prostu o tym nie mówią. Ja uważam, że nie robię nic złego. To jest legalne i nie nadużywam tego i nie przekraczam pewnego poziomu. Doktor powiedział mi, że sportowcy mogą palić testosteron.”

10 thoughts on “Rampage brał testosteron przed walką z Baderem

  1. Jak mozna „cierpiec z powodu niskiego poziomu testosteronu” ? XD Cycki mu zaczely rosnac czy co kurwa ? 😀 szmaty jebane wszystkie sie steryduja az juz swieca w ciemnosci pewnie ,dziwne ze zyja jeszcze.Tak tamo te kategorie wagowe sa pojebane kategorie powinny byc co 10 kg a nie kurwa 2 kg wiecej wazy i placz

  2. Wejźie sie pierd w łeb Ramp zawsze robił wrażenie troche ospałego leniwego to przez niski poziom testosteronu. Pewnie w młodości siepał jak walczył w Pride i teraz organizm sie buntuje.

  3. Danuta niedawno mówił, że będą ostrzejsze testy antydopingowe dla nowych zawodników, bo zawodnicy najpierw za młodu się koksują, a potem ich organizmy nie wytwarzają normalnej ilości hormonów i muszą je uzupełniać sztucznie. Chcą to zatrzymać na samym początku.

  4. Maciej kończ waść wstydu oszczędz , szmatą to może być twoja stara , kazdy faiter którego znam koksuje bo to pomaga w treningu i samej walce a szczególnie podczas regeneracji więc nie ośmieszaj się pedale

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *