Frank Edgar chce rewanżu z Hendersonem

(mmamania.com)

„Mówię to głośno: chcę rewanżu. Myślę, że to fair. Uważam, że fani chcieli by to zobaczyć, bo to była walka wieczoru. Ten rewanż ma sens z kilku powodów, a przede wszystkim zasłużyłem na niego.UFC sporo we mnie zainwestowało, a ja byłem królem tej kategorii wagowej przez dwa lata. Zatem rewanż ma sens i dla nich i dla mnie. Zróbmy to.”

Były mistrz wagi lekkiej UFC Frankie Edgar uważa, że zasługuje na rewanż z  Benem Hendersonem, i chce go teraz. „The Answer” stracił swój pas na rzecz „Bendo” na UFC 144 jednogłośną decyzją sędziów. I o ile raport Fight Metric potwierdził ich decyzję, o tyle walka była na tyle równa, że głosy wśród fanów były mocno podzielone. Edgar chce teraz dobrej woli UFC, bo po dość równych walkach z Grayem Maynardem i B.J. Pennem sam zobligował UFC do rewanżu – dlaczego teraz nie mieli by zrobić rewanżu dla niego? Wygląda jednak na to, że przynajmniej chwilowo UFC ma inną walkę dla Bendo na horyzoncie – rewanż za WEC 53 z Anthony Pettisem.

7 thoughts on “Frank Edgar chce rewanżu z Hendersonem

  1. Śmieszy mnie jak ktoś ocenia werdykt walki przez pryzmat sympatii do zawodnika. Edgar był lepszy? W którym momencie walki? Bo może nie oglądałem uważnie. Jak dla mnie Edgar został wyraźnie zdominowany i dostał ostry wjeb.

  2. Tak jak nigdy nie biorę decyzji sędziowskich za pewnik, tak moim zdaniem tę walkę Edgar przegrał zdecydowanie i osobiście nie dałbym mu nawet dwóch rund. Nie ma wątpliwości kto był lepszy, co było widać między innymi po twarzy Edgara.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *