Nate Marquardt wypada z rozpiski UFC on Versus 4

Nate Marquardt wypada z mającej sie odbyć walki wieczoru na gali UFC on Versus 4 z Rickiem Story. Powodem jest niedopuszczenie przez lekarzy, w miejsce Marquardta wchodzi Charlie Brenneman. W tej sytuacji walką wieczoru zostaje starcie Pata Barrego z Cheickiem Kongo. Nie są znane dokładne przyczyny zawieszenia medycznego Nate Marquardta.
Prezydent UFC Dana White ogłosił, że Nate Marquardt nie jest już zawodnikiem UFC. W środku, krótka wypowiedź Dany.

Aktualizacja: Nate Marquardt został zawieszony przez Pennsylvania Athletic Commission – ale nie przez wykrycie niedozwolonych substancji w organizmie przyczyną są inne problemy zdrowotne – w dalszym ciągu nie została podana dokładna przyczyna.

Aktualizacja 2: Nate Marquardt w wywiadzie przyznał się do kuracji hormalnej, wynikała z niskiego poziomu testosteronu w organizmie i była prowadzona oficjalnie przez lekarza. Kuracja uzgodniona była z komisją sportową i miała miejsce między poprzednimi walkami – w rezultacie poziom testosteronu przed walką mieścił się w normie. Natomiast przed planowaną walką na UFC on Versus 4 Marquardt został poddany „mocniejszej terapii” i poziom testoseronu przekroczył normy w efekcie Pennsylvania Athletic Commission nie dopuściła zawodnika do walki.

3 thoughts on “Nate Marquardt wypada z rozpiski UFC on Versus 4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *