Problemy z zestawieniem walki o pas między mistrzynią Nicco Montano a Valentiną Shevchenko

El Reverend Gomez

Kilka dni temu poinformowano o tym, że UFC pracuje nad zestawieniem walki o tytuł wagi muszej między mistrzynią Nicco Montano a Valentiną Shevchenko na gali UFC on FOX 30, ale teraz pojawiły się pewne komplikacje.

Dziennikarz MMA Ariel Helwani napisał na swoim Twitterze, że UFC jest sfrustrowane i traci cierpliwość w kwestii zestawienia tego pojedynku ze względu na brak konkretnej decyzji Montano i organizacja będzie pracować nad inną opcją.

„UFC traci cierpliwość do Nicco Montaño. Jak informowaliśmy w zeszłym tygodniu, plan polegał na tym, że będzie ona broniła tytułu 125 funtów w walce z Valentiną Shevchenko w Calgary, ale trudno jest jej się zaangażować w ten pojedynek. Choć walka nie została odwołana, organizacja pracuje nad innymi opcjami.”

Mistrzyni wagi muszej, Nicco Montano postanowiła w bardzo ostrym i dosadnym tonie odpowiedzieć na komunikat reportera Ariela Helwaniego na temat jej potencjalnej walki z Valentiną Shevchenko.

„[…] Wszyscy i nawet ich babcia wiedzą o moim stanie. Jestem 5 dni po zabiegu usunięcia migdałków z powodu infekcji bakteryjnej, która utrudniała mi treningi przez cały rok. Najszybciej mogę wrócić na matę za 16 dni.

UFC nie tylko wie o tym, ale nawet osobiście wysłało mnie do Vegas, aby wykonać operację tak szybko, jak to możliwe, więc mogę przyjąć walkę ze Schevchenko w następnej kolejności. Jeśli byłeś moim fanem, to wiesz, jakie jest moje nastawienie […]. Kto boi się walczyć? Właśnie to robię i dlatego jestem tutaj anomalią, ponieważ zajmowałam 14 miejsce w rankingu a teraz jestem numerem 1. Najwyraźniej w najlepszym interesie idiotów jest rzucenie mojego imienia wilkom na pożarcie, aby pozostać na swoich dobrych pozycjach.

Dosłownie nie powiedziałem ani słowa w ciągu ostatnich 5 dni z powodu mojego stanu, a Szanowny Pan nie tylko doprowadził do tego, że jest liderem idiotów, którzy nie znają różnicy pomiędzy MMA i UFC, ale ma też jaja wielkości małego szczura, mówiąc mi, że się boję, podczas gdy wojownik zza klawiatury woli pieprzyć głupoty, niż stanąć w Oktagonie z JEGO mistrzynią 125 funtów. Lekcja dnia, nie wierz we wszystko, co czytasz, idioci zawsze będą gadać. Ps, @arielhelwani, odwalasz fuszerkę w swojej pracy. Słyszałam, że MMA szuka lepszego dziennikarza, który jest rzeczywiście kompetentny.”

This just in…. @arielhelwani is a huge waste of space. Everyone and their grandma knows about my condition. I’m 5days post tonsillectomy and adenoid removal surgery due to a bacterial infection that’s been inhibiting my practice all year. Soonest I can get back on the mats is 16 more days. The UFC not only knows about this but flew me out to Vegas themselves to get this surgery done ASAP so I can jump on getting a fight with Schevchenko lined up. If you’ve been a fan of mine then you know my mind set… no girl is anything I’m not. Who’s scared to fight? It’s what I do, it’s literally why I’m the anomaly here, because I was ranked #14 on the show and came out #1. It’s apparently in douchbag’s best interest to throw my name out to the wolves in order to stay relevant. I literally haven’t spoken a word in 5 days due to my condition and Mr. Poor Excuse of a Man has not only brought it upon himself to be the leader of idiot fans who don’t know the difference between MMA and UFC but also has the balls the size of a baby rat to say I’m scared while key board warrior over here is more than likely to eat a fat man’s ass than get in the octagon with HIS 125lbs Champ… 🎤 drop. …….. lesson of the day, don’t believe everything you read, idiots run their mouths. Ps, @arielhelwani you suck at your job, I heard MMA is looking for a better journalist who is actually knowledgeable #ufc #mma #wmma #yourstruly #fanboy #getoutofthekitchenifyoucantstandtheheat #nippeditinthebud #nicetry

Post udostępniony przez N I C C O R A E (@nrmontano)

Do tej sytuacji postanowiła odnieść się także Valentina Shevchenko, która chce zmusić mistrzynię do podpisania umowy na walkę.

„Ja podpisałam umowę już jakiś czas temu, a ty, Nico, wciąż marnujesz czas. Masz całe 3 miesiące przed sobą. Podpisz umowę na walkę, wróć na siłownię i dzięki temu udowodnisz wszystkim, że się nie boisz. Do zobaczenia w klatce.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *