Poznaliśmy pierwsze dwa pojedynki, które odbędą się podczas UFC 221 w Perth

Simon Watts-USA TODAY Sports

UFC oficjalnie ogłosiło dwa pierwsze pojedynki na karcie gali w Perth.

Poznaliśmy dwa pierwsze pojedynki dodane do australijskiej gali UFC 221. Pierwszym pojedynkiem będzie starcie w wadze muszej, pomiędzy Benem Nguyenem (18-6) oraz Jussierem Formigą (20-5). W drugim pojedynku zobaczymy rywalizację w kategorii półciężkiej, pomiędzy Tysonem Pedro (6-1) oraz Saparbekiem Safarovem (8-1).

Ben Nguyen wygrał dwa ostatnie pojedynki. W ostatnim starciu okazał się lepszy od Tima Elliotta, którego pokonał przez poddanie w 1 rundzie, po zaledwie 49 sekundach (!) Jego rekord w UFC to 4 zwycięstwa oraz 1 porażka.

Jussier Formiga w ostatnim pojedynku pokonał Ulke Sasakiego przez poddanie w 1 rundzie. Występował w eliminatorze do mistrzowskiego pasą, w którym przegrał z Johnem Dodsonem.

Tyson Pedro wejdzie do Oktagonu UFC po raz czwarty. Dwa pierwsze pojedynki w amerykańskiej organizacji rozstrzygnął na swoją korzyść, pokonując Khalila Rountree oraz Paula Craiga. W ostatnim pojedynku musiał uznać wyższość Ilira Latafiego.

Saparbek Safarov to zawodnik pochodzący z Dagestanu. W UFC stoczył jak na razie jeden pojedynek, który przegrał przez TKO z Gianem Villante.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.