Powtórka KSW 18: Unfinished Sympathy


(fot. http://sport.fakt.pl)

Dziś o godzinie 22:10 na antenie Polsatu Sport będzie można obejrzeć powtórkę gali KSW 18. Unfinished Sympathy. Więcej newsów o sobotniej gali, w tym podsumowanie wydarzeń z Płocka możecie przeczytać poniżej.

KSW 18 Podsumowanie
Mariusz Pudzianowski chce walczyć z Bazelakiem

KSW 18 – wyniki ważenia

Kontuzjowane kolano Kamila Bazelaka

3 thoughts on “Powtórka KSW 18: Unfinished Sympathy

 1. Gala dobra jak każda ! Gdyby Nie Kawulski I Lewandowski to ciekawe ilu z Was by wiedziało o MMA. Pamiętam 1 gale gdzie Juras kopnął Typa w głowę a on odleciał ! 7 lat temu ? nie pamiętam.
  Ale w tej gali „18” . Sędziowie mnie wkur…. Bagiński 2 razy spiepszył sprawę ! Bronder tez nie musiał przerywać irokezowi bo tamten cały czas był aktywny, ale mógł. Zmiana tych rywali tez nie wpływa super na ocene nawet jesli byli lepsi, wiadomo nie ich wina, ale. Klatka, mysle ze mozna by ja postawic na nastepne KSW.
  I Komentator farmazoniusz. Trzeba chłopa zmienic bo Juras nieraz az zaniemówi. Pierd… ten Zgred, uszy puchną. Buźianocnik bez komentarza. Irokeza zrycie podobnie. Waldemar Kasta dałby sobie rade znakomicie we wszystkim, ten 2 przychlast się nadaje do komentowania brydża. Trzeba to poprawić ! A nie spocząć na laurach.

 2. Bazelak hmmm kto to jest ???. Denerwujące jest to że ludzie którzy naprawdę Kochają mieszane sztuki walki i ich umiejętności są wysoko rozszerzone nie mogą wystąpić np na gali KSW ponieważ ich miejsce zastępują tacy (zawodnicy ???) jak Pan Bazelak. Niech ktoś mi wytłumaczy dlaczego takich ludzi wpuszczają na ring ???. Przecież to tylko poniża Polskie MMA.
  Może niedługo na przeciwko siebie w ringu stanie Adam Małysz i Rober Kubica ???…….

 3. Internet HerO.: Gala dobra jak każda ! Gdyby Nie Kawulski I Lewandowski to ciekawe ilu z Was by wiedziało o MMA.

  Może niektórym przydało by się „nie wiedzenie” o MMA. Lepsze to niż myślenie, że KSW to najlepsza organizacja w Europie, na jaką usilnie próbuje się promować i niestety, ale to promowanie im wychodzi. Niemniej, jak ktoś kiedyś powiedział – kłamstwo powtórzone 1000 razy staje się prawdą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *