Kontuzjowane kolano Kamila Bazelaka

www.kamilbazelak.pl

W dniu dzisiejszym byłem na badaniach nogi kontuzjowanej podczas gali KSW18. Diagnoza lekarska to skręcenie stawu kolanowego i zerwanie torebki stawowej. Nie zgodziłem się na założenie gipsu, gdyż okres usztywnienia nogi miałby trwać 3 tygodnie. Jako alternatywę wybrałem noszenie stabilizatora. Przez okres 3 tygodni wyłączony jestem z jakichkolwiek treningów, a następnie czeka mnie jeszcze rehabilitacja. Jeszcze raz podkreślam, że kontuzja jakiej nabawiłem się na ringu była na tyle poważna, że wyeliminowała mnie z walki. Mój przeciwnik zapewne za bardzo nie wiedział co się stało i zareagował tak jak powinien zareagować zawodnik. Nie mam do niego pretensji. Nie żywię żadnych pretensji do nikogo. Miałem po prostu pecha… 

Walka nie zdążyła się tak naprawdę rozkręcić, a już musiała się zakończyć. Nie z powodu nokautu jakiego czy jakiejkolwiek innej techniki wykonanej przez mojego rywala, ale z powodu nieszczęśliwego zbiegu okoliczności jakim było poślizgnięcie się, które spowodowało uszkodzenie kolana.

22 thoughts on “Kontuzjowane kolano Kamila Bazelaka

 1. Kontuzja na ringu= TKO, wiec tak czy siak przegrana. Po za tym do momentu kontuzji to Waluś dyktował tą walkę. Był bardzo skoncetrowany i sukcesywnie szedł po zwycięstwo.

  Ta walka od początku śmierdziała mi budowaniem rywala na podleczenie rekordu Pudziana, który zresztą wypowiadał się o Bazelaku z pogardą po walce. Teraz pewnie do tego nie dojdzie, chyba że K&L najpierw zajmą się budowaniem rekorku Bazelaka:P

 2. Ale trafił piekielnie silnym ciosem, a nieco później : który zwalił z nóg 120kg chłopa, ha ha ten juras jakiś nakręcony ,czy podniecony tym walusiem , że ma takie zwidy, nawet w necie przy złej jakości filmu było widać że to tylko muśnięcie, do tego w ręce bazelaka, jak on na ŻYWO widział to inaczej nie mam pojęcia, ps : bardzo podobał mi się debiut Anzora Azhieva , chłopaczek walczył bardzo dynamicznie było widać że ma serce do walki, i jak to ktoś już pisał walczył tak, jak by to była walka o życie, szkoda że ,w jego wieku nie mamy tak utalentowanych Polaków.

 3. PawelSzn: Kontuzja na ringu= TKO, wiec tak czy siak przegrana. Po za tym do momentu kontuzji to Waluś dyktował tą walkę. Był bardzo skoncetrowany i sukcesywnie szedł po zwycięstwo.Ta walka od początku śmierdziała mi budowaniem rywala na podleczenie rekordu Pudziana, który zresztą wypowiadał się o Bazelaku z pogardą po walce. Teraz pewnie do tego nie dojdzie, chyba że K&L najpierw zajmą się budowaniem rekorku Bazelaka:P

  Tko to kontuzja spowodowana przez akcje (cios , obalenie ) przeciwnika a on sie poslizgnal ty pajacu jebany w dupe

 4. Kontuzja raczej spowodowana poslizgnieciem, ale nie zmienia to faktu ze stalo sie to poczas cofania sie przed ciosami Walusia.
  Wiec mowienie ze tej walki nie przegral i ze to wszytsko przez kontuzje to troche zenada. Golym okiem bylo widac kto jest lepszym zawodnikiem mma.

 5. fajter z niego straszny jak ci wszyscy koksi z silowni kurwa lustro igla i straszenie gowniarzy. Nienawide takich a kurwa widac co potrafia w ringu lub w walce z porzadnym zawodnikiem, mysla ze jak sie ciscie 180 na klatke to juz nadupca wszystkim, wez sie gosciu schowaj bo osmieszasz siebie i swoich bliskich

 6. Masz racje Akiyama. Tez mnie wku…ają ci wszyscy kOksisrze którzy szpanuja zdjęciami przed lustrem, jacy to oni są silni i wogole. A większość takich 'pakierow’ bis się nie umie, więc mięśnie wykorzystują do szpanu przed panienkami.

 7. To lipa wcale nie ma kontuzji prawa noga jest napieta a lewa nie i wyglada jak by była opuchnieta. Gdyby było to skręcenie stawu kolanowego i zerwanie torebki stawowej. Miał by noge usztywnioną w gipsie a tu zgrywa chojraka i zakłada stabilizator. Lipa stabilizator mugł by załozyc co najmniej po 2 tygodniach gipsu.Bajkopisarz z tego Bazelaka

 8. na huj piszecie i wstawiacie foty tego nieudacznika !?? a małolaty obesrańce gadają i gadaja a bazyl bazylak sie promuje i popularnosc zdobywa ! olać go a nie robic rozgłos zeby zarabiał !
  mamy wielu w Polsce sportowców utalentowanych a mało znanych a wy tu kur… pierd… o jakimś naszprycowanym nadentym idiocie bez jakiego kolwiek talentu do sportu tez jakiego kolwiek ! no może w piłke na bramce dobrze broni !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *