Poszukiwania nowego przeciwnika dla Fedora

Affliction Entertainment oraz M-1 Global poszukują nowego przeciwnika dla Fedora Emelianenko na galę Afflicion Trilogy, która odbędzie się 1 sierpnia w Anheim. Komisja sportowa stanu Kalifornia nie dopuści do walki Josha Barnetta z powodu pozytywnego wyniku testu antydopingowego. Testy zostały wykonane trzy tygodnie temu dlatego sam zainteresowany wydaję się być zaskoczony taką informacją aczkolwiek Barnett stwierdził, że nie sprawdzał wiadomości na swoim telefonie w ostatnim czasie. Josh stwierdził, iż niezależnie od rozwoju wydarzeń będzie walczył o oczyszczenie swojego nazwiska. Wymienino dwa nazwiska zawodników, którzy mieliby zastąpić Barnetta. Są nimi BobbyLashley oraz Vitor Belfort. Bobby stwierdził, że nic mu nie wiadomo na ten temat. Jeśli te informacje się potwierdzą będziemy mieli do czynienia z drugą wpadką Barnetta. Poprzednia miała miejsce w 2002 roku i doprowadziła do odejścia Josha z UFC.

25 thoughts on “Poszukiwania nowego przeciwnika dla Fedora

 1. ciężko znaleźć godnego rywala dla Fedora tym bardziej będzie to trudne w 3 tygodnie. Dwóch wymienionych wyżej kandydatów nie zdąży się przygotować do walki w 3 tygodnie. Vitora szkoda, za wcześnie, żeby walczył z Fedorem.

  Duży kłopot mają ludzie z Affliction Entertainment

 2. no ja piizgam! jak wbijac koks to z glowa! najwazniejsza walka w zyciu, mega presja ale troche rozumu tez 3ba miec! Nie wyobrazam sobie teraz Vitora jak on juz nie walczy jako HW! A Bobby to moze byc jedynie zabawą dla Fedora!

 3. Trochę ponad tydzień do walki, a tu taka wpadka nie dość że po stronie Barnetta to jeszcze po stronie Affliction.
  Ja bym na miejscu Affliction ściągną Jeffa Monsona na tą walkę bo chyba nikt inny w tej chwili się nie kwalifikuje aby walczyć z Fedorem Emelianenko.

 4. ZIUTAKOKS do książek kurva! Czytac się nauczyć! heheh

  Gdzieś czytałem, że Lashley i tak by nie chciał teraz walczyć z Fedorem bo w ogóle nie trenuje obecnie więc nie jest przygotowany do żadnej walki.
  Zostaje tylko Belfort chyba, ze tak jak na to licze ściagną Monsona.

 5. Dziwicie się Lashleyowi? Chłopak chce robić karierę – i to szybko. Chce walczyć z Lesnarem i Fedorem, ale chce się do tych walk przygotować. Lipa będzie… obstawiam trzy opcje
  a) Josha oczyszczą i będzie walczył z Fedorem
  b) Walka si w ogóle nie odbędzie
  c) Fedor dostanie jakiegoś kasztana

 6. Może niech wezmą Kimo do tej walki, koleś jest twardzielem, najpierw zmarł na atak serca, a na następny dzień ożył. Który zawodnik tak potrafi?

  Albo niech sprowadzą Najmana. Koleś zna się na rzeczy, nawet widział jak Cro Cop wygrywa jakiś turniej UFC samymi rękoma. Widać koleś ma dostęp do jakiś tajemnych turniejów ufc.

  A jak nikogo nie znajda to może niech Tom Atencio się ponapier**la z Fedorem. Z Tomem Atencio w tej walce stało by się to samo co z organizacją Affliction po tej gali. Jak dla mnie taka wpadka affliction i wystawienie Fedora z jakimś kasztanem (jak to określił GSP) jest ostatnim już gwoździem do trumny tej organizacji.

 7. Wlasnie, niech walczy z Kimo. Koles raz umarl, wiec co mu szkodzi drugi raz:)
  Z tym Trilogy to niezly zbieg okolicznosci, ciekawe czy wiedzieli ze trzecia czesc to koniec.
  Josh okazal sie gwozdziem do trumny, a taki sympatyczny sie wydawal.
  Tak na marginesie to Barnett i Lesnar maja tego samego trenera

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *