Babilon MMA 30: Wychowanek organizacji Łukasz Sudolski spełni sportowe marzenie i zawalczy o mistrzowski pas wagi półciężkiej. Ceremonia ważenia + informacje o transmisji

Jubileuszowa gala Babilon MMA 30 odbędzie się w piątek 8 lipca w pięknie położonym nadmorskim amfiteatrze w Międzyzdrojach. W walce wieczoru wychowanek organizacji Łukasz Sudolski zmierzy się o mistrzowski pas wagi półciężkiej z brazylijskim „Lwem” – Edersonem Cristianem de Macedo.

Wcześniej kibice zobaczą między innymi wojnę w wadze ciężkiej pomiędzy Marcinem „Arabem” Kalatą a Marcinem Sianosem oraz przełożone starcie Tymoteusza Łopaczyka z Kleversonem Sampaio Cruzem. Bilety dostępne w serwisie Eventim.pl. Transmisja od godziny 19:00 na Polsat Sport Fight i Polsat Box Go oraz od 20:00 w Polsat Sport i Super Polsat.

– Jestem ogromnie zmotywowany przed pojedynkiem o mistrzostwo. Z powodu kontuzji zmienił mi się przeciwnik, ale Brazylijczyk jest równie solidny jak Przemysław Mysiala, z którym miałem bić się o ten pas, więc podchodzę do walki z dokładnie takim samym nastawieniem – zapewnia 29-letni Łukasz Sudolski, wychowanek Babilon MMA– Ten pojedynek to spełnienie jednego z moich sportowych marzeń. Jestem związany z Babilon MMA od początku zawodowej kariery i będzie to już siódma walka w tej organizacji. Po wygranej będę mógł dalej snuć plany na przyszłość, ale teraz liczy się tylko cel i zdobycia mistrzowskiego pasa w piątek w Międzyzdrojach! – kończy zawodnik Berserker’s Team Szczecin.

Karta walk gali Babilon MMA 30 w Międzyzdrojach:

Walka wieczoru o mistrzowski pas wagi półciężkiej (do 93 kg):
5 x 5 min – Łukasz Sudolski(9-1) vs Ederson Cristian „Lion” Macedo (11-6)

Walka w wadze półśredniej (do 77 kg)::3 x 5 min – Tymoteusz „Honey Badger” Łopaczyk (8-3) vs Kleverson „The Predestined” Sampaio Cruz (12-6)
Walka w wadze ciężkiej (do 120 kg):3 x 5 min – Marcin „Arab” Kalata (3-3) vs Marcin Sianos (5-7)
Walka w wadze średniej (do 84 kg):3 x 5 min – Mateusz Rybak (6-2) vs Mateusz „Pająk” Strzelczyk (10-12-1)
Walka w wadze półciężkiej (do 93 kg):3 x 5 min – Łukasz „Kudłaty” Kulpa (3-2) vs Sergiusz Zając (1-0)

Walka w wadze słomkowej (do 52 kg)
3 x 5 min – Eliza Kuczyńska(0-3) vs Weronika „The Black Panther” Zygmunt (5-5)Walka w wadze lekkiej (do 70 kg):3 x 5 min – Krzysztof „Grzybek” Kamiński (3-0-1) vs Adrian Osmański (1-1)
Walka w umownym limicie do 63 kg:3 x 5 min – Przemysław Górny (3-3) vs Kordian „Spejson” Wacław (2-1)
Walka semi-pro w wadze średniej (do 84 kg):3 x 3 min – Nikodem Sura vs Kamil Grześkowiak

Bilety na jubileuszową galę Babilon MMA 30 dostępne w serwisie Eventim.pl. Transmisja na kanałach grupy Polsat oraz w Polsat Box Go.

Ceremonia ważenia: Babilon MMA 30
Termin: czwartek, 7 lipca 2022
Start: godzina 16:00Miejsce: House Vienna Amber Międzyzdroje (ul. Promenada Gwiazd 1)

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *