Alistair Overeem vs Fabricio Werdum odwołane

Mistrz wagi ciężkiej Strikeforce Alistair Overeem nie będzie mógł wystąpić w walce przeciwko Fabricio Werdumowi z powodu kontuzji ręki, której doznał podczas awantury w klubie nocnym w Amsterdamie. Alistair miał bronić tytułu podczas gali Strikeforce „Carrano vs. Cyborg” 15 sierpnia. Sytuacja nie wygląda zbyt ciekawie ponieważ Alistair nabawił się infekcji kontuzjowanej ręki, która prawdopodobnie nie została prawidłowo wyleczona dlatego też Overeem trafiał kilkakrotnie do szpitala po wznowieniu treningów, podczas których przygotowywał się do walki z Werdumem. Dyrektor  Strikeforce do spraw komunikacji, Mike Afromowitz potwierdził doniesienia o odwołaniu walki Overeem vs Werdum. Obecnie trwają poszukiwania zawodników, którzy mieliby wystąpić w walce zastępczej.

7 thoughts on “Alistair Overeem vs Fabricio Werdum odwołane

  1. o kontuzji wiadomo było kilka tygodni temu, ale że kilkakrotnie musiał odwiedzać szpital przez zakażenie to nie wiedziałem. Jak Overeemowi będzie się kiepścić ta łapa to dopiero będzie sobie pluł w brodę. Nie ma gdzie się bić?

  2. Już druga walka jaką chciałem obejrzeć na sierpniowych galach odpada.
    Czytałem gdzieś, że ta infekcja była bardzo paskudna, Alistair Overeem nie potrzebnie szarpał się już do treningów, powinien najpierw do końca to wyleczyć bo potem to może się dłużej w tym babrać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *