Phil Davis jednak nie z Brilzem na UFC 129, walka z Minotoro w main evencie UFN 24

(fot. UFC.com)

Jak podaje serwis sherdog.com, Phil Davis (8-0) zmierzy się z Jasonem Brilzem (18-3-1) 30 kwietnia w Toronto na gali UFC 129, której main eventem będzie walka o pas wagi półśredniej pomiędzy Georgesem St Pierre a Jakem Shieldsem.

Phil Davis to jeden z najlepiej zapowiadających się zawodników wagi półciężkiej na świecie. Niespełna 27-letni Davis wraca do octagonu po bardzo udanym występnie z weteranem UFC Timem Boetschem. Na swoim koncie ma również solidne nazwiska jak Gustafsson, czy Brian Stann.

Jason Brilz jak dotąd stanął w octagonie pięc razy. Jego rekord w największej organizacji na świecie to 3 wygrane i 2 porażki. Brilz w swoim ostatnim występie udanie zawalczył z Antonio Rogerio Nogueira, wprawdzie przegrał walkę przez niejednogłośną decyzję, lecz wielu fanów uważało inaczej.

UPDATE: Z powodu kontuzji Tito Ortiza, który miał zawalczyć na UFC Fight Night 24 Phil Davis będzie przeciwnikiem Antonio Rogerio Nogueiry w main evencie gali do której dojdzie 26 marca w Seattle. Informacja została oficjalnie potwierdzona przez Tito Ortiza, oraz prezydenta UFC Dane White.

6 thoughts on “Phil Davis jednak nie z Brilzem na UFC 129, walka z Minotoro w main evencie UFN 24

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *