Matt Lindland wypada z rozpiski KSW 15

Jak podaje serwis Eurosport.pl, rozpiskę KSW 15 opuszcza przeciwnik Mameda Chalidowa, weteran MMA – Matt Lindland. Amerykanin podczas treningu nabawił się kontuzji dłoni, która wyklucza go z występu na marcowej gali KSW.

Federacja KSW szuka godnego zastępcy Matta Lindlanda, i jak informuje nas Eurosport będzie to jeszcze bardziej znane nazwisko, które ma za sobą walki w największej organizacji na świecie UFC a także walkę o tytuł mistrzowski.

11 thoughts on “Matt Lindland wypada z rozpiski KSW 15

 1. Wiedziałem, to pewnie za tydzień i przeciwnik Jana Błachowicza wypadnie. Ściągną jakiś bumów i publika i tak to kupi. Heh, zaczyna to przypominać gale bokserskie sygnowane nazwiskiem p. Wasilewskiego.

 2. no to jak walczyl o pas ufc(tak to zrozumialem) to do wyboru mamy,thalesa leitesa,oraz patricka cote bo reszta dalej w ufc,cote ma juz zaklepana walke,to wychodzi na to ze bedzie to leites 🙂 jak dlamnie ok,i da ciekawsza walke

 3. „ma za sobą walki w największej organizacji na świecie UFC a także walkę o tytuł mistrzowski”

  Proszę czytać ze zrozumieniem.
  Nic nie piszą o walce o pas w UFC.
  Jason Mayhem Miller walczył raz w UFC, nawet z GSP ale Żorż nie był jeszcze mistrzem, walczył o pas MW w Dream i Strikeforce.
  Poza tym jest z Team Quest jak Lindland i Sokodoko.
  Patrick Cote walczy 9 kwietnia w Kanadzie.
  Wszystko wskazuje na Mayhem’a i śmiem twierdzić, że to ciekawszy przeciwnik dla Mameda niż Matt. Dziesięć lat młodszy, nazwisko kojarzone z MTV, półka ta sama co Lindland.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *