UFC 130. Rampage vs. Hamill, Thiago Alves vs. Rick Story

W dniu dzisiejszym organizacja UFC oficjalnie potwierdziła walkę pomiędzy Mattem Hammillem a Quintonem 'Rampage’ Jacksonem, do której dojdzie 28 maja podczas mocno obsadzonej gali UFC 130.

Hamill początkowo miał zmierzyć się z Philem Davisem, lecz „Mr. Wonderful” zmierzy się z Minotoro na UFN 24. Hamill aktualnie wygrał swoje ostatnie 5 walk, i jest na drodze do walki o pas wagi półciężkiej.

Quinton Rampage Jackson początkowo miał zmierzyć się z brazylijczykiem Thiago Silva, lecz zawodnik ATT prawdopodobnie zaliczył wpadkę antydopingową. Ponadto UFC zaproponowało Quintonowi walkę z mistrzem wagi półciężkiej, Mauricio Shogunem, lecz Rampage musiał odmówić z uwagi na brak formy, i za krótki okres przygotowawczy do walki.

Ponadto do rozpiski UFC 130 dodano walkę pomiędzy jednym z najgroźniejszych uderzaczy w UFC Thiago Alvesem, a solidnym amerykaninem Rickiem Storym, który jest niepokonany od pięciu walk. Walka została w dniu dzisiejszym oficjalnie potwierdzona przez włodarzy UFC.

2 thoughts on “UFC 130. Rampage vs. Hamill, Thiago Alves vs. Rick Story

  1. Albo Hamill stłamsi Jacksona na glebie, hóóój wi. 😉 W końcu dobry zapasior z niego . Choć ostatnio z Tito długo w stójce walczył, a jak z Rampage obierze podobną taktykę to zakończy jak w wygranej walce z Jonem 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *