Paulo Filho vs. Gegard Mousassi – początek konfliktu

Wypowiedź Filho z 21 sierpnia.

Dream współpracuje ze Strikeforce, wrócisz z powrotem do USA ?

 Chce walczyć w 205 lbs, i chciałbym walczyć z Mousassim. Walczyliśmy razem w GP  Pride, gdzie nieszczęśliwie doznałem kontuzji przeciwko Misaki. On zna na mnie, wie że jest to zupełnie inna rzecz. Dobrze wiedzieć, że Strikeforce współpracuje z Dream.. chce Mousassiego i pokazać, że walka przeciwko mnie jest zupełnie inną rzeczą. Nie ma mojej siły, nie ma mojego poziomu w parterze. Może lepiej uderzać, ale nie ma mojej siły, pójdzie raz na dół i zostanie poddany.

 Widziałeś jego walkę przeciwko Babalu?

Tak, myślę, że okazał brak szacunku Babalu.. Miał dużo zabawy z niego i  Babalu zdenerwował się. Jest dobrze wytrenowany, ale nie myślę, że jest wystarczająco zdrowy by mnie pokonać. Jeśli wygra, nawet nie chce mojej wypłaty. Gwarantuję, że zostanie pokonany bardziej, niż został pokonany przeciwko Gono (Mousassi przegrał przez poddanie )

 A jego walkę przeciwko Jacare na GP Dream ?

 To był totalny wypadek, (Jacare) próbował uderzenie ala super man i dostał kopniaka, ale do tego czasu było to łatwe dla Jacare’a. Nie ma takiej siły by pokonać mnie, musiałby jeść o wiele więcej.

Gegard odpowiada

Co się stało kiedy [Filho] przybył do Ameryki, został ciężko pobity. (przegrana z Sonnen) Teraz powrócił do Japonii i czuje się jak dziecko w sklepie z cukierkami. Może używać wszystkich rodzajów sterydów i myślę, że sterydy zawróciły mu w głowie. Nie przygotował się tak samo w Japonii jak to zrobił w Ameryce i nagle zaczął plotkować. Powiedziałbym, że jest on małym osiołkiem na sterydach. Myśli, że jest galopującym rumakiem, ale jest bardziej jak mały kucyk. Naprawdę wierzę, że on używał sterydów.. Wycofywał się również  parę razy, gdy walczył z Chael Sonnen. Powiedział, że był szalony. Może i jest szalony, nie wiem tego. Myślę, że nie czuł się dobrze psychicznie, ponieważ nie mógł używać magicznego towaru. Ja również walczyłem w Japonii i nie używałem niczego. Jeśli są tam test komisji sportu, może walczyć ze mną gdziekolwiek i kiedykolwiek chce.

6 thoughts on “Paulo Filho vs. Gegard Mousassi – początek konfliktu

  1. Po wypowiedziach Musassiego i fimikach z jego udziałem za kulis, co raz bardziej odnosze wrażenie, że jest zwykłym burakiem, któremu popularność uderzyła do głowy… Co nie zmienia faktu, że jest burakiem, który wie na czym polega MMA.

  2. Rozmowy o koksach wśród zawodników są zabawne, i brzmi trochę jak hipokryzja.

    Filho jest silniejszy od Mousassiego, ale tylko dlatego bo bierze koksy !

    A tak serio, dopóki kogoś nie złapią to teoretycznie jest czysty. Pojedynek chętnie bym zobaczył. Myślę, że mogło by się skończyć podobnie jak z Sobralem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *