Paul Daley: Rory MacDonald odpuścił w walce z Robbiem Lawlerem

Christian Petersen/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Semtex atakuje swojego najbliższego rywala.

Pojedynek Rory’ego MacDonalda (18-4, 9-4 w UFC) z Robbiem Lawlerem (27-11 1 NC, 12-5 w UFC, #2 w rankingu UFC), do którego doszło podczas UFC 189 jest przez wielu uznawanym za najlepszy pojedynek 2015r. Po czterech rundach mistrzowskiego starcia Kanadyjczyk na kartach każdego z sędziów stosunkiem punktowym 39-37, ale nie dowiózł do końcowej syreny wygranej punkty padając pod naporem ciosów rywala wskutek złamanego nosa po pierwszej minucie ostatniego starcia.

Paul Daley (39-14-2, 2-1 w UFC), który zawalczy z MacDonaldem na gali Bellator 179 wskazuje na walkę z Lawlerem poddając pod wątpliwość wytrzymałość Rory’ego.

Czy on odpuścił w walce z Robbiem Lawlerem? Jestem pewny, że on odpuścił w tamtej walce. Odpuścił walkę. On mówił o byciu wojownikiem i tego typu rzeczy, ale poddał się w walce. Z powodu złamanego nosa czy nie, jeśli jesteś zawodnikiem to nie odpuszczasz.

Nie martwię się o cokolwiek, co Rory może pokazać. Nie dbam o statystyki, on nie walczył ze mną i to jest to. Walczyłem z gośćmi, którzy nigdy nie byli znokautowani i jeśli spojrzysz w rekordy, ja jestem tym, który ich nokautował.

Pojedynek Daley z MacDonaldem będzie walką wieczoru gali Bellator 179, która odbędzie się 19 maja w londyńskiej SSE Arena.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *