Pary finałowe K-1 WGP i K-1 MAX GP.

Nasz rodak Michał Głogowski, po zaciętym pojedynku z Sagatpetchem i wygranej przez niejednogłośną decyzję, przeszedł do  kolejnego etapu, w który zmierzy się ośmiu najlepszych zawodników. Po starciu z Tajem, jego przeciwnikiem będzie Yoshihiro Sato. Japończyk jest niezwykle doświadczony, a na swoim koncie ma tytuły mistrza świata w muay thai w dwóch organizacjach. Do jego największych sukcesów można zaliczyć wygrane w japońskim turnieju K-1 Max, które odbyły się w 2006 i 2007 roku.

Poznaliśmy także pary K-1 World Grand Prix. Jednym z uczestników tego wydarzenia jest Alistair Overeem, który na co dzień walczy w formule MMA. W pierwszym etapie turnieju znokautował Bena Edwardsa. Kolejnym krokiem w drodze do finału jest starcie z Tyronem Spongiem. Drugim faworytem turnieju jest Semmy Schilt, który zmierzy się z Keijiro Maedą. Wszyscy fani już zacierają ręce i liczą na finałowy pojedynek holenderskich zawodników. Na gali zobaczymy także legendę K-1 , Petera Aertsa, który będzie walczyć  z Mighty Mo. Ostatnią turniejową parą jest Gokhan Saki, który skrzyżuje rękawice z Danielem Ghitą.

K-1 World Grand Prix 2010 obędzie się 11 grudnia.

K-1 World Max 2010 odbędzie się 8 listopada.

W środku pary turniejowe obu turniejów.


Peter Aerts vs. Mighty Mo
Semmy Shilt vs. Kyotaro (Keijiro Maeda)
Gokhan Saki vs. Daniel Ghita
Alistair Overeem vs. Tyrone Spong

Mike Zambidis vs. Yuichiro Nagashima
Albert Kraus vs. Giorgio Petrosyan
Gago Drago vs. Mohamed Khamal
Michał Glogowski vs. Yoshihiro Sato

8 thoughts on “Pary finałowe K-1 WGP i K-1 MAX GP.

  1. Trudno widzieć faworyta w Głogowskim to fakt, jednak myślę, że i tak nieźle trafił. Zauważyłem, że podczas walki z Tajem Michał się gubił kiedy był agresywnie atakowany, widać było wtedy lekki chaos w jego ciosach i obronie. Sato, walczy mniej agresywnie (W porównaniu np do Zambidisa) co może dać Michałowi szanse, jednak wiadomo, rekord Japończyka lepszy od Taja i sam zawodnik lepszy. Zobaczymy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *