Ovince St. Preux vs. Ilir Latifi przeniesione na galę UFC on FOX 28 w Orlando

Starcie, która miało odbyć się podczas gali w Charlotte przeniesiono na galę w Orlando.

Ovince St. Preux (22-10) oraz Ilir Latifi (13-5, 1NC) mieli zmierzyć się ze sobą podczas gali UFC on FOX 27 w Charlotte. Pojedynek został odwołany, a powodem takiej decyzji była kontuzja Latifiego. Niedawno informowaliśmy, że trwają poszukiwania zastępstwa dla St. Preuxa, ale ostatecznie organizacja UFC podjęła inną decyzję. Włodarze amerykańskiej organizacji zdecydowali, że pojedynek ten odbędzie się, ale w późniejszym terminie podczas gali UFC on FOX 28 w Orlando, 28 lutego.

Ovince St. Preux wystąpił podczas gali UFC 217, podczas której pokonał przez nokaut Coreya Andersona. Ovince aktualnie jest w passie 3 zwycięstw z rzędu, w trakcie której pokonał: Marcosa Rogerio de Limę, Yushina Okamiego oraz wspomnianego wcześniej, Coreya Andersona. Za dwa ostatnie pojedynki, został nagrodzony bonusem za występ wieczoru.

Ilir Latifi powraca do Oktagonu po jednogłośnym zwycięstwie przez decyzję nad Tysonem Pedro. Wcześniej przegrał przez nokaut z Ryanem Baderem, który aktualnie występuje w organizacji Bellator. Bilans Latifiego w UFC to 6 zwycięstw oraz 3 porażki. Latifi przegrał m.in. z Janem Błachowiczem, który pokonał go przez TKO.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *