Oficjalny plakat i aktualna karta walk gali UFC on ESPN 21: Brunson vs. Holland

Tak prezentuje się oficjalny plakat gali UFC on ESPN 21: Brunson vs. Holland, która odbędzie się 20 marca w UFC APEX w Las Vegas i na której dojdzie do bardzo interesującego pojedynku w wadze średniej między Derekiem Brunsonem a Kevinem Hollandem.

Derek Brunson (21-7 MMA, 12-5 UFC) zajmuje #7 miejsce w rankingu wagi średniej i ma za sobą dobrą serię trzech zwycięstw z rzędu. Bronson pokonał przez jednogłośne decyzje Eliasa Theodorou i Iana Heinischa w 2019 roku, a w ubiegłym roku stoczył tylko jedną walkę w sierpniu w której pokonał przez TKO w pierwszej rundzie Edmena Shahbazyana. Wcześniej Brunson doznał dwóch porażek przez TKO w pojedynkach z Ronaldo Souzą i Israelem Adesanya.

Kevin Holland (21-5 MMA, 8-2 UFC) zrobił wokół siebie sporo szumu w ubiegłym roku, ponieważ od maja do grudnia stoczył serię pięciu zwycięskich walk. Po odprawieniu przez TKO Anthony’ego Hernandeza i Joaquina Buckleya, Holland pokonał Darrena Stewarta przez niejednogłośną decyzję. Kolejne dwie walki, to zwycięstwa „Trail Blazer’a” przez TKO z Charlie Ontiverosem i przez KO z Ronaldo Souzą. Aktualnie Holland zajmuje #10 miejsce w rankingu.

W pojedynku co-main event w wadze lekkiej zmierzą się Gregor Gillespie i Brad Riddell.

Gregor Gillespie (13-1 MMA, 6-1 UFC) nie rywalizował od czasu poniesienia pierwszej zawodowej porażki w listopadzie 2019 roku. Przegrał wtedy z Kevinem Lee przez nokaut w pierwszej rundzie. Gillespie obecnie zajmuje #15 pozycję w oficjalnym rankingu wagi lekkiej UFC.

Brad Riddell (9-1 MMA, 3-0 UFC) chce kontynuować budowanie swojej zwycięskiej passy sześciu wygranych walk. W trzech walkach w UFC pokonał przez jednogłośną decyzję Jamiego Mullarkey’a, przez niejednogłośną decyzję Magomeda Mustafaeava oraz wypunktował Alexa da Silvę Coelho.

Poniżej aktualna karta walk:

UFC on ESPN 21: Brunson vs. Holland

Data: 20.03.2021
Miejsce: UFC Apex, Las Vegas, Nevada – USA

Karta główna

Walka wieczoru
185 lbs.: Derek Brunson vs. Kevin Holland

Co-main event
155 lbs.: Gregor Gillespie vs. Brad Riddell

265 lbs.: Don’Tale Mayes vs. Tai Tuivasa
135 lbs.: Gustavo Lopez vs. Adrian Yanez
170 lbs.: Max Griffin vs. Song Kenan
115 lbs.: Cheyanne Buys vs. Kay Hansen

Karta wstępna
135 lbs.: Macy Chiasson vs. Marion Reneau
155 lbs.: Grant Dawson vs. Leonardo Santos
185 lbs.: Roman Dolidze vs. Trevin Giles
135 lbs.: Montel Jackson vs. Jesse Strader
135 lbs.: Julia Avila vs. Julija Stoliarenko
125 lbs.: JP Buys vs. Bruno Silva
135 lbs.: Anthony Birchak vs. Johnny Eduardo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *