Nowy trailer KSW 14: Dzień Sądu.Nowy prawie 15 minutowy trailer nadchodzącej gali KSW 14 o nazwie „Dzień Sądu”. Zobaczymy w nim sporą porcje wypowiedzi zawodników, którzy wystąpią 18 września w łódzkiej Atlas Arenie.

Info za konfrontacja.com

Federacja KSW przygotowała dla wszystkich sympatyków MMA w naszym kraju, kolejną mocną dawkę emocji. Tym razem zobaczymy ją w telewizyjnym trailerze , który już w następnym tygodniu będzie można obejrzeć za pośrednictwem Telewizji Polsat, a także Naszej strony internetowej Konfrontacja.com.
Jakiego Mariusza Pudzianowskiego zobaczymy 18 września w ringu KSW? Co mówią o swojej prywatnej walce Przemysław Saleta i Marcin Najman? Jak wyglądać będzie pojedynek Krzysztofa Kułaka z Danielem Dowdą? Opinia Jana Błachowicza na temat hiszpańskiego oponenta i recepta Macieja Górskiego na obronę pasa wagi lekkiej. O tym i wielu innych rzeczach dowiecie się już wkrótce, w kilkuminutowym trailerze KSW 14!

16 thoughts on “Nowy trailer KSW 14: Dzień Sądu.

  1. Moim zdaniem Pudzian nie nadaje sie do MMA, jest on za wolny i za malo umie jak chodzi o stojke czy parter. I co z tego ze jest najsilniejszym czlowiekiem na swiecie, jak ta sila mu sie do niczego tutaj nie przydaje.Uwazam ze powinnien zakonczyc to co teraz robi, bo ta walka i tak bedzie jego ostatnia na ringu MMA.

  2. to niech zarabia gdzie indziej. Pudzian jest jedna z najwiekszych porazek Polskiego MMA, mysli ze jak jest wielki i silny to go sie beda bali, a tak nie jest. A te jego teksty w wypowiedziach to jest juz wgl zenada. butterbean powiedzial dobrze !!! ” pudzian bije jak baba…”

  3. Nie wiem po co Kułak walczy z Dowdą, nie lepiej żeby walczyli z przeciwnikami zza granicy? Zamykanie się na własne podwórko, zamiast pokazania się szerzej. Zamiast dwóch polskich zawodników wyjdzie nam z tego jeden…

  4. nie lubię kułaka czekam na porażkę tego buraka. Co do salety to jak na toaletę jest bardzo przemądrzały, a tego się w świecie sportu nie szanuję, przeciwnika nigdy nie można lekceważyć. A co do pudziana fakt, że się nie nadaję do mma, ale zaczyna być mi go naprawdę szkoda znów debilni trenerzy, którzy przywiązali się do ćwiczeń na wytrzymałość, a gdzie technika :D?? Najciekawsze na tej gali będzie turniej wagi lekkiej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.