Alistair Overeem zawalczy w październiku z Bigfoot Silva?

(mmamania.com)

„Fabricio Werdum nie będzie gotowy do walki do początku przyszłego roku, więc nie jestem pewien z kim Overeem zawalczy teraz. Możliwe, że już w październiku zobaczymy go znów w klatce, ale nie wiemy, kto będzie jego przeciwnikiem. Może to będzie 'Bigfoot’ Silva, ale prowadzimy też negocjacje z M-1. Wszystko powinno się niedługo wyjaśnić i kiedy już będzie uzgodnione z kim i kiedy walczy Fedor, będziemy mogli organizować inne walki w wadze ciężkiej. Nie sądzę, żeby walka Emelianenko vs. Overeem odbyła się w tym roku.”

Prezes Strikeforce Scott Coker ma nadzieję, że tej jesieni zobaczymy Alistaira Overeema w walce o obronę pasa mistrza wagi ciężkiej. Ponieważ Fabricio Werdum ma przerwę do końca roku, a z Fedorem nigdy nic nie wiadomo, w zasadzie poza Antonio Silvą nie ma zbyt wielu alternatyw. Coker nie nazywa jeszcze Bigfoota pretendentem do tytułu, ale po prawdzie – ma jakiś inny wybór?

14 thoughts on “Alistair Overeem zawalczy w październiku z Bigfoot Silva?

 1. Wątpie żeby UFC wzięło Overeem-a, bo on sam podkreślał że nie jest nastawiony na jedną federacje bo lubi i chce występować też w K-1. Ale wiadomo że rozmowa i pieniądze mogą zmienić jego zdanie, ja zdecydowanie widziałbym go w UFC.

 2. Ja pier***e jakie oni robią sobie JAJA z tego overeema. Traktują go tak kompletnie nie poważnie i jak szmatę że to jest szok, dziwie się na maxa, że Ali jeszcze nie kazał Cokerowi z całą bandą jego łosi spieprzać na drzewo.

  Brett roggers, Tim Silva… jeszcze pudziana mu dadzą albo jakiegoś 3ligowego japończyka zaraz :(((

  to jest nie poważne, jeden z bezdyskusyjnie najlepszych fighterow hw, a federacja podsuwa mu samych kelnerów. Mimo, że mają fedora, werduma, nawet cholernego lashleya.

  nie nawidze tej federacji za takie podejście.

 3. Chrystus: Ja pier***e jakie oni robią sobie JAJA z tego overeema. Traktują go tak kompletnie nie poważnie i jak szmatę że to jest szok, dziwie się na maxa, że Ali jeszcze nie kazał Cokerowi z całą bandą jego łosi spieprzać na drzewo.Brett roggers, Tim Silva… jeszcze pudziana mu dadzą albo jakiegoś 3ligowego japończyka zaraz ((to jest nie poważne, jeden z bezdyskusyjnie najlepszych fighterow hw, a federacja podsuwa mu samych kelnerów. Mimo, że mają fedora, werduma, nawet cholernego lashleya. nie nawidze tej federacji za takie podejście.

  co ty piszesz – jaki Tim Sylvia? Chodzi o Antonio Silve i wg mnie narazie jest to jak najbardziej właściwa walka dla Overeema bo po 1 Werdum nie bedzie walczyl w najblizszym czasie a z Fiodorem bym chciał to zobaczyć wówczas jak Fiodor wygra walke a Alistair pokona Werduma

 4. Qkie: Kolejna konstruktywna rozmowa o tym kto kogo by poskladal?Uwazam ze Overeem za malo pokazal bym mogl mowic o jego pozycji w UFC. Po steroidgradzie

  No to przejrzyj na oczy jeśli nie doceniasz Oveerema – pokazywal i na galach finalowych K-1 i na scenach mma ze jest teraz chyba najlepszym ciezkim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *