Nowe nazwiska na karcie walk gali FEN 18 Summer Edition

Fot. FEN / Tomasz Stasiak-Łukasz Stanek-Mateusz Symoczko-Piotr Walawski

12 sierpnia w Koszalinie kolejna odsłona rozgrywek polskiej federacji sztuk walki: Fight Exclusive Night. Do niedawno ogłaszanej listy „dopisywani” są kolejni zawodnicy. Tym razem kartę zapełniają fighterzy w kategorii do 77 i 84 kilogramów.

W pierwszej strefie wagowej zobaczymy pojedynek Tomasza Stasiaka i Łukasza Stanka. „Pająk”, bo taki przydomek ringowy nosi Stasiak, jeszcze się w swojej karierze zawodowej nie pomylił. Z czystym rekordem 5-0 jest właścicielem 2 KO i aż 3 poddań, co czyni go niezwykle trudnym przeciwnikiem właściwie dla każdego. Jego spektakularny powrót po długiej rozłące z klatką (5 lat przerwy) spróbuje pokrzyżować Stanek. Dysponujący szerokim arsenałem ciosów 23 latek, może stanowić dla „Pająka” nie lada problem. Doświadczony wojownik z Katowic poddawał i obijał swoich przeciwników wielokrotnie, nie tylko na galach federacji FEN.

W drugim potwierdzonym pojedynku widowisko dla fanów dźwigni i grapplingu, gdzie Mateusz Symoczko zmierzy się z Piotrem Walawskim – obaj panowie mają na swoim koncie 3 zawodowe pojedynki i obaj fighterzy popisywali się umiejętnościami walki w parterze. Symoczko – wychowanek Ronin Gold Team na pewno będzie chciał utrzymać falę zwycięstw, ale najpierw będzie musiał przejść przez Łodzianina, który w zawodowym MMA dopiero się rozkręca.

Karta walk FEN 18:

66 kg: TBA VS Kamil Łebkowski
84 kg: TBA VS Andrzej Grzebyk
66 kg: Alexander Georgas VS Bartosz Kopera
*TBA VS TBA
-70 kg: TBA VS Mateusz Rębecki
-93 kg: TBA VS Wojciech Janusz
TBA VS TBA
-70 kg: TBA VS Oskar Somerfeld
-77 kg: Tomas Stasiak VS Łukasz Stanek
84 kg: Mateusz Symoczko VS Piotr Walawski

Już można szykować się na czwarte wakacyjne sportowe widowisko z serii Fight Exclusive Night. W karcie walk znajdują się już 4 pełne zestawienia, a to dopiero początek!

Gala odbędzie się w Koszalinie, w głównej Hali Widowiskowo-Sportowej (ul. Śniadeckich 4, 75-453 Koszalin). Bilety dostępne są na Biletyna.pl, Eventim.pl, Kupbilecik.pl i Bilety.fm.

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *