Tecia Torres zastąpi Amandę Ribas w walce z Julianą Lima na TUF 25 Finale

Photo: UFC.com

Była pretendentka do tytułu wagi słomkowej UFC Tecia Torres zgodziła się na zastępstwo Amandy Ribas w walce z Julianą Lima na gali The Ultimate Fighter 25 Finale.

Tecia Torres (8-1) po pierwszej porażce w zawodowej karierze z Rose Namajunas przez jednogłośna decyzję w kwietniu ubiegłego roku, wygrała swoją ostatnią walkę z Bec Rawlings przez jednogłośną decyzję. Torres ma aktualnie pięć stoczonych walk w UFC z czego cztery wygrane. W kolejnej walce będzie chciała dołożyć kolejną wygraną do swojego rekordu.

Juliana Lima (9-3) jest w podobnej sytuacji, ponieważ w przedostatniej walce przegrała starcie przez jednogłośną decyzję z Carlą Esparza, a w ostatnim pojedynku pokonała również jednogłośnie na punkty JJ Aldrich. W lipcu 2014 roku Lima stoczyła pojedynek z aktualną mistrzynią wagi słomkowej Joanną Jędrzejczyk i wówczas przegrała przez jednogłośną decyzję, ale potem szybko się zrehabilitowała dwoma zwycięstwami z Niną Ansaroff i Ericką Almeidą.

The Ultimate Fighter 25 Finale odbędzie się 7 lipca w Las Vegas. Na gali ozbaczymy bardzo ciekawy pojedynek debiutującego w UFC Justina Gaethje, który zmierzy się z Michaelem Johnsonem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *