Nick Diaz – Nie liczcie na Conora McGregora w walce z Floydem Mayweatherem

Były pretendent do tytułu UFC Nick Diaz uważa, że nikt nie powinien liczyć na Conora McGregora w walce bokserskiej z Floydem Mayweatherem.

McGregor stanie do walki bokserskiej z Mayweatherem 26 sierpnia w Las Vegas i będzie to jego debiut w zawodowym boksie oraz konfrontacja z pięściarzem takiego formatu. Ta walka zdaje się nie robić wrażenia na Nicku Diazie, który jeszcze w maju powiedział, że nie ma co liczyć na mistrza wagi lekkiej UFC.

— Nie liczcie na nikogo. Macie zbyt wiele oczekiwań względem tej walki. Nie możecie tak po prostu wskoczyć do tego pociągu pełnego hype’u wobec jednego i drugiego.

Diaz powiedział też, że w boksie jest więcej pieniędzy do zarobienia niż w MMA. Nawet jeśli walczysz w MMA, więcej pieniędzy zarobi się walcząc jak bokser w porównaniu do innych dyscyplin (sportów walki).

Nick Diaz zasugerował również, że nie ma w najbliższych planach powrotu do rywalizacji. Zamierza przez najbliższe kilka lat skupić się na innych rzeczach w swoim życiu zanim zacznie myśleć o powrocie do walk.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *