Stefan Struve jest zadowolony z pracy USADA, która wyłapuje zawodników stosujących doping

vicesports.nl

Zawodnik wagi ciężkiej UFC Stefan Struve (28-8 MMA, 12-6 UFC) jest zadowolony z pracy USADA, której zadaniem jest walka z nielegalnym dopingiem w organizacji UFC.

W wywiadzie dla holenderskiego serwisu Vice Sports, Struve stwierdził, że w wadze ciężkiej UFC jest wielu zawodników, którzy wspomagają się nielegalnym dopingiem, ale z oczywistych względów nie chciał zdradzić nazwisk.

Holender dodał też, że zawodnicy stosujący doping przed erą USADA, teraz kiedy są przez nią testowani nie są już tacy dobrzy jak kiedyś. Struve cieszy się, że ci, którzy wspomagają się niedozwolonymi środkami zostają złapani i wierzy, że dzięki temu on będzie miał szansę osiągnąć swój cel i zostać mistrzem wagi ciężkiej.

Aktualnie w UFC jest trzech zawodników wagi ciężkiej, którzy mogliby być sklasyfikowani w czołówce dywizji, ale zostali przyłapani na oblanych testach. Tymi zawodnikami są Frank Mir, Ben Rothwell i Josh Barnett.

Co do Stefana Struve, to jest on zestawiony do walki z Alexandrem Volkovem na gali UFC Fight Night 115, która odbędzie się 2 września w Rotterdamie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *