Ben Askren ma wiadomość do zawodników dywizji półśredniej Bellatora

Aktualny mistrz wagi półśredniej organizacji ONE Championship Ben Askren wysłał ostrzeżenie do wszystkich zawodników dywizji 170 funtów w Bellatorze.

— Jestem jedynym, prawdziwym mistrzem dywizji półśredniej jakiego kiedykolwiek miał Bellator. Mogę przywieźć prawdziwy pas wagi półśredniej żeby pokazać go tym gościom, którzy walczą o fałszywy pas.

Zanim Ben Askren (16-0, 1 NC) przeszedł do ONE Championship, był mistrzem dywizji półśredniej Bellatora. Odszedł z tej organizacji pozostając mistrzem z czterema obronami mistrzowskiego pasa. Tytuł mistrza zdobył w walce z Lymanem Good’em, a następnie bronił go przed obecnym mistrzem Douglasem Lima oraz byłym mistrzem Andreyem Koreshkovem.

Askren jest niepokonany w zawodowej karierze i w organizacji ONE Championship stoczył pięć walk wygrywając cztery, a jedna zakończyła się jako nierozstrzygnięta. W ostatniej walce z Agilanem Thani stoczył pierwszą walkę w obronie tytułu wygrywając przez poddanie w pierwszej rundzie.

Funky zapowiedział, że będzie obecny na gali Bellator NYC/Bellator 180 w Nowym Jorku i będzie dopingował Matta Mitrione w walce z Fedorem Emelianenko. Najwyraźniej napięcie między nim i Bellatorem przeszło do historii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *